Tyvärr hittar vi inte varan du letar efter men ta en titt på dessa liknande...
Visa alla
Grå klänning från Mango - Grå klänning som formar sig fint runt kroppen. Klänningen är Mango och är storlek medium. Stretchigt material. Fint skick.
Mango suits klänning - Finare i verkligheten
Mango Suit klänning  - En skön och fin sommarklänning som också passar året om, om man är kreativ. Andvänts en gång så den är som ny.
Mango suit  - Oanvänd kortklänning
Mango suits klänning - Som ny, knappt använd förutom testat. Klänningen är jättesnygg och forma kroppen bra. Storlek XS.
Grå omlottklänning från Mango - Supersnygg grå kortklänning från Mango med omlott-design och v-ringad hals. Klänningen har långärmade ärmar och ett diskret rutigt mönster. Figurnära passform som framhäver siluetten, perfekt för dig som gillar stilrena och klassiska plagg.
Mango Suit byxdress, storlek M - Snygg jumpsuit, mörkblå med v-ringning och dragkedja framtill. Den har korta ärmar och fickor i sidorna.