Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Svart maxi dress / Black maxi dress - Fick den i present, har aldrig använts! Storlek S men är elastisk så går nog bra med M också :) Från H&M.
Jersey Maxi Dress (black) - Säljer min svarta snygga klänning från Gina, maxi dress i färgen svart. Storlek XS, använd en gång annars nytt i skicket. Säljer pågrund av att den inte kommer till någon användning. Nypris 399kr.
Maxi dress - Använt 1 gång
black dress - använd till bild 🖤
Long Sleeve Backless Maxi Dress in Black - Säljer min Oh Polly klänning som endast är använd en gång. Nyskick, inga trådar lösa eller fläckar! Har gått till en skräddare (!) för att sy in slitsen till den längden som är på tredje bilden. Ordinarie pris är 719kr. Hör av dig om du har några frågor✨
Ohpolly Maxi Dress - Intressekoll på min klänning som jag har tänkt att sälja efter min bal den 8juni  Nypris 3100 kan gå ner i pris  vid snabb affär 😊
Sarah Lamiri

Maxi black dress

Storlek: S
Kategori: Klänningar

300 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Never been worn

Mera från kategorin Klänningar
Visa alla
Vit spetsklänning med volanger - Superfin vit kortklänning med broderad spets och volanger. Klänningen har puffiga korta ärmar, hög hals och markerad midja. Detaljerad med genombrutet mönster och dubbla volanglager i kjolen för extra flärd.
gul Zara klänning - Miniklänning Zara i nyskick
Vit prickig kortklänning med volang - Supersöt vit kortklänning med svarta prickar.
Marinblå långklänning med spetsdetaljer - Säljer en marinblå balklänning /festklänning med tunna axelband dekorerade med blommor. Klänningen har v-ringad urringning, spetsdetaljer på livet och ett luftigt, svepande kjolparti i tyll. Perfekt för bal eller student! Sitter snyggt och ger en elegant siluett.
Vit spetsklänning från GCDS, studentklänning - Superfin vit kortklänning från GCDS med puffärmar och vackra spetsdetaljer. Klänningen har rund hals, figurnära midja och volangig kjol. Perfekt för dig som vill sticka ut med en romantisk och trendig look.
Rosa balklänning med volanger och spets - Säljer en lång, chockrosa balklänning med volanger i flera lager och v-ringad överdel dekorerad med spets och pärlor. Klänningen har smala axelband och öppen rygg, perfekt för bal eller student. Den är hemmagjord och endast använd på min bal.
Ljus rosa mini klänning från Miss Rosier - Superfin ljusrosa kortklänning med omlott-design och volangkantad kjol från Miss Rosier. Har under shorts som med kommer. Aldrig använd.