Alla kategorier / Mode / Kläder / Klänningar
Glittrig långklänning med omlott och v-ringning
Glittrig långklänning med omlott och v-ringning - 0 Glittrig långklänning med omlott och v-ringning - 1 Glittrig långklänning med omlott och v-ringning - 2 Glittrig långklänning med omlott och v-ringning - 3

Glittrig långklänning med omlott och v-ringning

Storlek: 36
Kategori: Klänningar
Färg: Rosa
Skick: Mycket bra skick

400 SEK

Frakt från 39 SEK
Beskrivning

💞OBS! Klänningen finns i både 36 och 38!!💞Säljer en glittrig långklänning i ljus champagnefärg med omlott och v-ringning. Klänningen har trekvartsärm och markerad midja. Perfekt för festliga tillfällen såsom bal!

shirin
shirin
(1)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Grön blommig kortklänning med puffärmar - Superfin ljusgrön klänning med vita blommor och puffiga kortärmar. Klänningen har knytning framtill vid bysten och en söt, luftig passform. Perfekt för vår och sommar!
Ljusblå stickad kofta från NA-KD - Supermysig ljusblå stickad kofta från NA-KD med v-ringning och stora knappar framtill. Koftan är croppad och har långa ärmar. Perfekt för lager-på-lager och en chill look.
Rosa stickad tröja - Mysig rosa stickad tröja med rund hals och långa ärmar. Tröjan har en avslappnad passform och ribbade muddar vid ärmslut och nederkant. Perfekt för lager-på-lager och passar till både jeans och kjol.
Vit ribbad croppad topp med knyt - Säljer en vit ribbad croppad topp med lång ärm och söt knytning framtill. Toppen har en  rundad ringning och är perfekt för en trendig vardagslook.
Vit ribbad topp med lila kant från NA-KD - Säljer en söt vit ribbad topp från NA-KD med lila kantdetaljer och volang vid ärmslut och nederkant. Toppen har korta ärmar och en fin, något hjärtformad urringning. Perfekt för vår och sommar!
Röd långärmad topp med rundad urringning - Säljer en enkel och stilren röd långärmad topp med rundad urringning. Perfekt att matcha med jeans eller kjol för en snygg look. Toppens material känns mjukt och stretchigt.
Randig stickad linnetopp från Zara - Säljer en stickad linnetopp från Zara i ljusblått och vitt med breda horisontella ränder. Toppen är ärmlös och har en rund halsringning. Perfekt för varmare dagar och enkel att matcha med jeans eller kjol.
Leopardmönstrad topp - Säljer en snygg leopardmönstrad tubtopp med tunna axelband. Perfekt för dig som vill sticka ut med ett djurmönster. Toppen har en croppad passform och är superenkel att matcha med både jeans och kjol.
Fest topp  - Säljer en snygg glittrig svart body med smala axelband. enkel och stilren design, öppen rygg
Grön och vit randig skjorta - Snygg grön skjorta med vita ränder och knappar framtill. Skjortan har en avslappnad passform och långa ärmar. Oversized
Liknande annonser
Visa alla