Alla kategorier > Klänningar
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Glittrig brun klänning med paljetter - Säljer en superfin glittrig brun klänning med paljetter. Den har smala axelband och en liten slits bak. Perfekt för fest eller nyår! Klänningen är tight och har en snygg passform som framhäver figuren. Ny utan prislapp! Köpt för 599kr
Brun glittrig långklänning med paljetter - Snygg brun långklänning med v-ringning och glittriga detaljer över hela tyget. Midjan pryds av ett band med paljetter och broderade blommor i lila och silver. Perfekt för dig som vill sticka ut med en elegant och unik look.
Brun spetsklänning med paljetter - Supersnygg brun kortklänning med blommig spets och volangkant nertill. Klänningen är axelbandslös och har en glittrig paljettbård längst ner som ger extra partykänsla. Perfekt för dig som vill sticka ut med en unik och elegant look.
Brun klänning med paljetter  - Säljer denna vackra klänning som inte  är till användning, men har använt endast under ett bröllop🤎
Balklänning med paljetter - Balklänning med paljetter. Köpt utomlands. Storlek i den står ”talls och extra grande. Jag på bilderna är 165. Skulle säga att den passar M. Aldrig använd. Kan lösa mått skriv hur ni vill att jag ska mäta isåfall.
Balklänning brun med paljetter
Balklänning brun med paljetter - 89 Balklänning brun med paljetter - 90 Balklänning brun med paljetter - 91

Balklänning brun med paljetter

Storlek: XS
Kategori: Klänningar

1000 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer denna supersnygga balklänningen eftersom jag valde en annan. Superfin passform! Aldrig använd, helt ny köpt för en vecka sedan. Den är ifrån Meshki och är helt slutsåld på hemsidan, har även betalat frakt och tull. Köpare står för frakt, kan även möts upp i Göteborg.

Alva
Alva
(1)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Klänningar
Visa alla
zara klänning - svart zara klänning med spets
helt oanvänd prickig klänning - superfin ballongklänning i satintyg från zara med prislapp kvar🤍 finns inte att köpa längre. storlek M men liten i storleken!
Ljusblå offshoulder kortklänning - Supersöt ljusblå kortklänning med offshoulder och volang upptill. Klänningen har en avslappnad passform och är perfekt för varma dagar. Materialet känns lätt och luftigt, och den offshoulder-stilen ger en trendig vibe. Passar dig som gillar enkel men snygg stil.
Vit kort sommarklänning Zara - Superfin vit kort klänning med v-ringad hals och volangkant nertill. Klänningen är ärmlös med smala axelband och har en luftig, flowy passform som är perfekt för varma dagar. Tillverkad i ett lätt bomullstyg som känns skönt mot huden.
Blå balklänning  - Superfin bandeau balklänning från showpoo, nypris ca 1400 med frakt. Har endast används en gång. Perfekt till skolbal eller liknande event
Blårutig kort klänning från Zara - Supersöt kort klänning från Zara i blåvitt rutigt mönster. Använd 1 gång
Ljusblå långklänning med spetsdetaljer  - Superfin ljusblå långklänning från JJ's House med tunna axelband, v-ringning och vackra spetsdetaljer. Kjolen är i flera lager tunn tyll. Snörning i ryggen för perfekt passform. Skriv till mig vid instresse om ni har några funderingar på mått osv.