Alla kategorier > Mode > Kläder > Klänningar
Michael Kors
Michael Kors - 89 Michael Kors - 90

Michael Kors

Storlek: 38
Kategori: Klänningar
Märke: Michael Kors
Färg: Grå

400 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Oanvänd vinterklänning från MK klänning.

Susanne
Susanne
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Michael kors - Ny pris är mer än  2000kr, jag änvänder aldrig  Storlek är S men passar för M också 🙂
Ormmönstrad klänning från Michael Kors - Snygg ärmlös klänning från Michael Kors med ett coolt ormmönster i svart och grått. Klänningen har en dragkedja på sidan för enkel på- och avtagning. Perfekt för att sticka ut med stil!
Michael kors  - Aldrig använt
Grå ärmlös klänning Michael Kors - Snygg grå klänning från Michael Kors i väldigt fint skick, inga defekter. Nypris ca 4000 - 5000 kr skulle jag gissa på, säljs inte längre men priset ligger där omkring. Storlek 4 men xs/s i eu-mått. Pris går att diskutera! Skriv vid funderingar 😊
Michael kors  - Oanvänd
Korallfärgad kortklänning från Michael Kors - Säljer en korallfärgad kortklänning från Michael Kors med hög krage och korta ärmar. Klänningen har logotypband längs axlarna och en snygg rynkdetalj på sidan som kan justeras med snörning. Orginpris ca 2500kr
Michael kors klänning - Säljer denna Michael kors klänningen eftersom jag inte har användning av den. Aldrig använd bara provad.
Michael kors  - Jätte skön och svalt lång klänning från Michael kors med dragkedja i bak och band  runt midjan med guld detaljer, samt en liten öppning vid halsen. Använd 2 korta stunder så vill att den kommer till användning mer än i min garderob, Storlek S
Andra annonser från Klänningar
Visa alla
Vit prickig kort klänning - Söt vit kort klänning med svarta prickar och tunna axelband. Klänningen har en lätt utställd passform och knappar framtill. Perfekt för varma dagar och ger en fräsch och ungdomlig look.
Balklänning gul - Säljer nu min fina ljusgula balklänning. Endast använd på balen💛Har några små små defekter men inget som syns💛Storlek S, jag är 161 cm och på bilden har jag klackar till klänningen💛
Dröm klänning - Såå fin hålbroderad klänning i S🫶🏼🫶🏼 jag är 173!
Brun mönstrad kortklänning med volang - Säljer en snygg kortklänning med brunt och vitt zebramönster. Klänningen har ärmlös design, smockad midja och volang nertill. Perfekt för dig som gillar trendiga och unika plagg. Materialet känns lätt och luftigt.
Zara klänning - säljer denna så eftertraktade klänning från Zara som är svår att få tag i och otroligt poppis!!🤩🤩💖💖 Storlek L men jätteliten i storlek, jag har XS/S och se bild 2 för att se hur den sitter på mig, är 159 för ref😊 har axelband
Vit blommig klänning - Helt i nyskick med prislappen kvar säljer då den är för liten på mig.
Vit offshoulder klänning med volang  - Populär och eftertraktad vit klänning med offshoulder och volangdetaljer. Perfekt för sommaren och till studenten🌸
Rosa långklänning  - Jättefin rosa långklänning från Babyboo. Helt ny, aldrig använd pågrund av fel storlek. Strl S