Alla kategorier > Mode > Kläder > Klänningar
Röd sammetsklänning
Röd sammetsklänning  - 89 Röd sammetsklänning  - 90 Röd sammetsklänning  - 91

Röd sammetsklänning

Storlek: M
Kategori: Klänningar
Märke: Forever 21
Färg: Vinröd

200 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Röd sammetsklänning från forever 21, aldrig använd, lappen kvar.

Ellinordmark
Ellinordmark
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Röd sammetsklänning från ONLY - Säljer en superfin röd sammetsklänning från ONLY i storlek S. Klänningen har en omlott-design med långa ärmar och en elegant v-ringning. Perfekt för höst- och vinterfester! 💃
Vinröd sammetsklänning  - Superfin vinröd sammetsklänning från sprit i storlek xl, dock liten i storlek- snarare en medium<3
Vinröd sammetsklänning - Elegant vinröd långklänning i sammet med offshoulder-design. Klänningen har långa ärmar och en figurnära passform som ger en lyxig känsla. Perfekt för speciella tillfällen.
Sammetsklänning  - Säljer en sammetsklänning från boohoo. Säljer då den var för liten för mig. Endast provad!! Köptes för 225kr säljer för 190kr  Klänningen är samma färg om originalbilden. Ser mörkare ut på min bild då den är nerpackad. Kan visa upppackad vid intresse!!
Vinröd sammetsklänning med omlott - Supersnygg vinröd kort sammetsklänning med omlott och v-ringning. Klänningen har långa puffiga ärmar och en figurnära passform som framhäver midjan. Nypris 769 kr, näst intill oanvänd
Andra annonser från Klänningar
Visa alla
Vit plisserad klänning med volang - Så fin och populär klänning från Zara! Så fin till studenten 💓 bilderna är mina egna 💓🙏🏼
Champagne beige balklänning - Balklänning i bla satin i beige/champange. Skitsnygg men passar tyvärr inte mig så måste därför sälja. Passar en M bäst
Sommarklänning - Superfin sommarklänning från Bershka, passar perfekt till skolavslutning eller strand💗
Rosa sommarklänning med volanger - Söt rosa kortklänning från Design by Amor. Klänningen är axelbandslös med smockad överdel och volangig kjol i lätt, luftig bomull. Perfekt för varma dagar och har en romantisk känsla med sina fina detaljer. Andvänd endast en gång, ny pris 699kr
Ljusblå offshoulder klänning - Söt ljusblå kortklänning i offshoulder-modell med volang upptill. Klänningen har en avslappnad passform och är tillverkad i ett mjukt bomullsliknande material. Perfekt för varma dagar och ger en fräsch sommarkänsla.
Finklänning/balklänning - Ljusbeige klänning, köpt förra året & använd en gång. Strl S men passar mig som xxs/xs. Färgen finns inte längre att köpa på Nellys hemsida Väskan på bilden finns också att köpa (se separat inlägg för väskan)
Ljusrosa balklänning - Super fin balklänning från babyboo. Aldrig använd! Nypris är 1150❤️