Alla kategorier > Klänningar
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Midi dress  - Spring dress
Midi dress - Helt ny med prislapp
Blommig midi-klänning från Adoore - Supersöt blommig midi-klänning från Adoore. Säljer då den inte kommit till användning. Slutsåld på hemsidan
Witchy 90’s midi dress - Otroligt fin vintage klänning köpt på Humana🪐✨ väldigt skönt mesh-aktigt material, fin 90s vibe. Står inte storlek men passar perfekt på mig som är 38/M
Midi dress/klänning (HELT NY) - Perfekt nu inför vår & sommar! Jättefin & oanvänd (lappar finns kvar) så jag säljer den🥲❤️ Den har en slit på baksidan av benen för att underlätta att vara rörlig i den!
An elegant dress midi - An elwgant midi dress, suitable for jobb as well as parties
MIDI PRINT TIE-DRESS - XS From Laagam
Blommig Midi dress
Blommig Midi dress  - 89 Blommig Midi dress  - 90 Blommig Midi dress  - 91

Blommig Midi dress

Storlek: S
Kategori: Klänningar
Färg: Flerfärgad

400 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Köpt från verge girl Australien, nypris 900 kr🦋🦋 Kan mötas upp eller skicka

Agnes Vyöni
Agnes Vyöni
(1)
Senast aktiv: Idag
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Klänningar
Visa alla
Vit blommig klänning  - Vit blommig klänning, köpte på plick och finns ingen lapp men förra säljaren sa att den var från zara!💕 Säljer då den va lite kort på mig💕
Gul offshoulder långklänning i satin - Supersnygg gul långklänning i satin med offshoulder och figurnära passform. Klänningen har en v-ringad omlott-topp och slät kjol som faller snyggt. Perfekt för sommarens speciella tillfällen och ger en lyxig känsla med sitt glansiga material. Aldrig använt, från DesignBySi, 650kr på hemsidan <3
Glittrig axelbandslös kortklänning - Världens snyggaste festklänning som jag älskar, men som tyvärr blivit för liten!!!❣️Endast använd en gång och köpte helt ny här på plick!! Säljs inte längre och väldigt efterfrågad! Skriv för prisförslag!❤️‍🔥❤️‍🔥(har även axelband till)
Fin klänning från Gina tricot Young 14+ - Säljer denna jättesnygga klänning från Gina tricot Young 14+ i storlek Xs. Endast använd 2 gånger och den är i nyskick!
Vit kort klänning med spets och volang - Supersöt vit kort klänning med broderade spetsdetaljer, omlott-v-ringning och volangkant. Armarna har knappar så man kan stänga, se bild 3. Och en dragkedja på vänster sidan för att enklare få på sig den. Står strl 38 och den passar mig som brukar ha S/M i kläder. Lagom lång på mig som är 168cm. Undra du nått är de bara att skriva
Marinblå långklänning med spetsdetaljer - Säljer min marinblåa balklänning från zapaka, som jag endast har använt 1 gång och är i nyskick. Jag är 168 och den var lite för lång men passade me klackar.  Pris kan diskuteras!
Vit plisserad kortklänning med volang - INTRESSEKOLL så sjukt fin och eftertraktad klänning från Zara!! Så fin till studenten!! ❤️❤️ säljer endast vid bra bud så kom med prisförslag