Alla kategorier > Klänningar
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Långklänning  - Långklänning från Zara storlek M. Använd en gång. Köpt för 379kr
Långklänning  - Fin senapsgul långklänning med knytning i ryggen. Fint fall som slänger vackert när man går. Kommer tyvärr inte till användning hos mig. Jag har inga bilder på.
Långklänning - Gul långklänning från H&M med slits i storlek S, aldrig använd💗💗
SLUTSÅLD långklänning  - Vill kolla intresset för denna drömmig långklänning i champagnefärgad, tunn och luftig med flera lager volanger. Klänningen är axelbandslös med olika knyt möjligheter (se bilder).   och snygg omlottkänsla upptill. Helt slutsåld på hemsidan. Perfekt klänning till midsommar, fest, dejt eller andra tillfällen. Endast använd vid ett tillfälle så nyskick och väl omhändertagen. Nypris 700kr🩷
Balklänning/ långklänning  - Superfin gul satin klänning med öppen rygg❤️ Säljer då jag beställde 2 storlekar! Den har prislappen kvar❤️ Köpt för 775kr🥹 Passar strl 38! Perfekt till bal eller midsommar!
Ljusgul långklänning - Säljer denna ljusgula klänning med prislapp kvar! Som passar perfekt till bal eller andra festligheter! Säljer då den är lite för kort för min smak
Långklänning
Långklänning  - 89 Långklänning  - 90 Långklänning  - 91

Långklänning

Storlek: 42
Kategori: Klänningar
Färg: Gul

150 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Jättelång klänning, går ungefär 1 dm ifrån golvet för mig som är 1.78 m lång. Skönt material, inga ärmar, hög i halsen, urringning på sidorna. Väldigt flowy och rör sig fint när man går. Den har även en liten resår i bak så man får lite form. Storlek 42.

EllenWinther
EllenWinther
(7)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Klänningar
Visa alla
Rosa volangklänning med smala axelband - Säljer en rosa kortklänning med smala axelband och flera lager volanger. Klänningen har en feminin siluett med markerad byst och är tillverkad i ett lätt, plisserat tyg som ger ett luftigt intryck. Perfekt för varma dagar eller sommarens tillställningar.
Vit plisserad klänning med volang - Supersnygg vit klänning från Zara med plisserad kjol och stora volangdetaljer vid axlar och halsringning. 💓 så fin till studenten!! kontakta vid frågor annars är det bara och klicka på köp💓
Maje klänning (linkande) - Säljer en Maje LIKNANDE klänning från North Attire men skulle säga att de är näst intill identiska. Klänningen passar perfekt för studenten eller bara för att ha i sommar eller utomlands!
Svart omlottklänning med volang - Snygg svart kortklänning med omlott och volangdetaljer. Klänningen har halterneck med knyt i nacken och markerad midja. Tillverkad i ett glansigt material som ger en lyxig känsla. Perfekt för dig som vill sticka ut. Stl xs, använd en gång så skicket är nytt! Från Gina tricot
balklänning - säljer min jättefina balklänning från jj house!  Jag är 165cm och på första bilden har jag även 3cm klack så klänningen är ganska lång💞
Vit prickig offshoulder klänning - Säljer en söt vit kortklänning med svarta prickar och volangdetaljer. Klänningen är axelbandslös och har tre stora volanger som baktill har tyll. Klänningen är använd fåtal gånger🌷
Svart klänning i skinnimitation Zara - Supersnygg svart kort klänning från Zara i skinnimitation med tunna axelband och volangkant nedtill. Helt ny med etikett kvar!