Alla kategorier > Mode > Kläder > Klänningar
Midsommarklänning
Midsommarklänning - 89

Midsommarklänning

Storlek: Xs/s
Kategori: Klänningar
Märke: Nelly
Färg: Vit

200 SEK

Frakt från 45 SEK
Beskrivning

Super fin midsommar klänning jag hade förra året som är knappt använd men så perfekt sommarklänning och är ljuslila-ljusrosa

Ester
Ester
(3)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Midsommarklänning - Vit klänning med små blå blommor. Perfekt till midsommar. Storlek xs, men stretchig, kan passa upp till storlek m. Frakt tillkommer.
Midsommarklänning!  - Säljer denna superfina vita klänningen pga det tyvärr inte kommer till användning. Vet inte vart klänningen är ifrån då den har köpt i en marknad i Spanien. 💕 Skulle säga att den passar XS-S. Skriv privat för fler bilder!
Midsommarklänning - Superfin klänning som är oanvänd med lappar kvar. Kommer tyvärr inte komma tillanvändning!
Midsommar klänning - Söt klänning perfekt till midsommar! Endast använd vid två tillfällen, så skick är som nytt.
Vit midsommarklänning från Pigalle - Supersöt vit klänning från Pigalle med volangdetaljer vid axlarna och djup v-ringning. Ärmlös modell i luftig bomull, perfekt för varma dagar. Klänningen har en avslappnad passform och volangkant nertill för extra flowy känsla. Perfekt till midsommar!!
Student/midsommar klänning - Säljer denna superfina klänning som jag trodde skulle bli min studentklänning men tyvärr inte blev.  Den är från bubbleroom helt ny aldrig använd endast testad, med prislapp kvar. Passar på mig som vanligtvis har S. Nypris 1300kr
Midsommarklänning blommig - Klänning från ASOS perfekt till midsommar.  Vit med blommor, ryggen har fina detaljer, se bild.  Använd 1 gång endast. Passar Xs till S Material är bomull
Andra annonser från Klänningar
Visa alla
Prickig klänning  - Drömmig figursydd klänning med polka dots och vida armar, adoore inspirerad klänning✨
Vit långklänning med volanger - Säljer en vit långklänning med tunna axelband och flera lager volanger. Klänningen har öppen rygg och en romantisk, flowy siluett som passar perfekt till sommaren. Perfekt för dig som vill ha en elegant och luftig look.
Vit prickig kort klänning - Söt vit kort klänning med svarta prickar och tunna axelband. Superfin till sommaren❣️❣️
Vit plisserad kortklänning med volang - Så fin och eftertraktad klänning från Zara! Säljs inte längre, endast använd vid 1 tillfälle! Storlek xs💕
Blommig omlottklänning i orange och rosa - Säljer en kort omlottklänning med blommigt mönster i orange, rosa och vitt. Klänningen har v-ringning, volangdetaljer och långa ärmar med lätt puff. Perfekt för sommarens alla tillfällen!
Bandeau klänning - Sjukt vacker bandeau klänning från Francis by si
Orange volangklänning asos - Superfin orange kortklänning med volanger och djup v-ringning. Bilder från Fillipa Montans TikTok. Den är mer korall/ljus orange i verkligheten.
Balklänning från lulus  - Säljer denna rosa balklänning från lulus. Axelbandlös och med mycket volanger! Klänningen är använd en gång på min studentbal och är i väldigt bra skick, superfin och skönt material 💕 Skriv för fler bilder