Alla kategorier / Mode / Kläder / Klänningar
Vit mini dress
Vit mini dress - 89 Vit mini dress - 90 Vit mini dress - 91 Vit mini dress - 92 Vit mini dress - 93

Vit mini dress

Storlek: 34
Kategori: Klänningar
Märke:
Färg: Vit

50 SEK

Frakt från 39 SEK
Beskrivning

En vit mini dress som kan användas som en top. Storlek 34 använd ett fåtal gånger.

Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Rosa tröja 34/36 - Rosa tröja bra använd skick. 25 kr.
Party jeansklänning - Sexy jeansklänning 34.( Xs ). Aldrig använd. 100 kr. Paljetbikini ej ingår.
Glansig klänning  - Svart glansig klänning i bra skick. Fungerar både 34 och 36.
En somrig klänning i storlek 34 (xs). - En somrig klänning i storlek 34 (xs). Bra skick.
Vit Jumpsuit xs  - Vit( Kream vit) Jumpsuit aldrig använd xs.
Jeans klänning xs intresskoll. - Jeansklänning I storlek 34. Bra skick sparsamt använd.
Rosa långarma klänning 34 - En rosa långarma klänning. Storlek 34 i nytt skick. Aldrig använd.
Söt sommar klänning i storlek 34.  - Söt sommar klänning i storlek 34. Använd ett fåtal gånger och är i bra skick.
Svart linne i mesh  - En svart linne i mesh material. Aldrig använd. Storlek 34.
Godsig och festlig pälsjacka. 34 - Pälsjacka använde ett par gånger och är i jättefint skick.
Liknande annonser
Visa alla
Vit tulle mini dress  - Supersöt vit klänning med v-ringad fram och baksida. Klänningen går inte att köpa på ginas hemsida längre. Har använt en gång på studenten och har en liten fläck (se sista bild) Pris går att diskutera!!!!
Embroided mini dress - Säljer en superfin vit kort klänning med broderade spetsdetaljer och knappar framtill. Klänningen har v-ringad hals, långa puffärmar och en figurnära passform. Perfekt för sommarens alla tillfällen! Endast använd vid ett tillfälle, slutsåld från Gina tricot!
Mini dress - Never worn, XS
Mini dress - Mini dress
Mini dress - Aldrig använd. Vit kort klänning (super stretch så passar storlek xs-m)
 Offshoulder mini dress✨ - Söt offshoulder-klänning som är perfekt till sommarhangouts och standen✨Ger en söt avslappnad romantisk vibe med de fina puffärmarna.
Mini dress Gina tricot - Söt creme vit mini dress med puffärmar och rynkade detaljer vid bysten. Klänningen har en lätt utsvängd kjol och är tillverkad i ett tunt, strukturerat tyg som ger en luftig känsla. Perfekt för varma dagar och somriga tillfällen.
Fortsätt i appen →