Alla kategorier > Klänningar
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Ljusblå sommarklänning  - Denna klänning är från H&M och har använts ett fåtal gånger. Den är i st XS men passar nog även S. Tveka inte med att höra av dig gällande proset och klänningen!
Ljusblå jättesöt sommarklänning  - Klänning från HM, himmelsblå och supersöt. Använt ett par gånger men märks inte.
Ljusblå sommarklänning - Ljusblå sommarklänning från Hollister. Storlek S men passar XS
Sommarklänning  - Jätte fin sommar klänning, helt ny och aldrig använd. Beställde den inför sommaren men för tyvärr lite för liten. St 40 men känns som en 36 ( då jag är en 38 )
Sommarklänning - Supersöt sommarklänning med coolt mönster
Ljusblå sommarklänning
Ljusblå sommarklänning - 89 Ljusblå sommarklänning - 90

Ljusblå sommarklänning

Storlek: 42
Kategori: Klänningar
Märke: H&M

120 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

En av mina favoritklänningar! Ljusblå klänning med fickor och volanger

Agnes Ekfors Elvin
Agnes Ekfors Elvin
(1)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Klänningar
Visa alla
Lojsan x Nakd klänning - En klänning från Lojsans kollektion med Nakd, i en korall färg, så fin! Storlek 40 och sann i storleken
Studentklänning - Säljer min älskade studentklänning. Den har bara använts en gång. Klänningen är perfekt nu till studenten, och är även väldigt luftig. Nypris 3500kr💗
Vit kortklänning med puffärm - Intressekoll på min ur snygga klänning från showpoo som tyvärr var för liten för mig! endast testad! nypris ca 900 innan tull avgifter och frakt. (fler bilder privat) Supersnygg vit kortklänning med puffiga trekvartsärmar, djup v-ringning och dekorativa knappar framtill. Klänningen har markerad midja och fina veckdetaljer på bröstet. Perfekt för student och sommarens alla tillfällen!
Klänning  - Jättefin klänning från Zara🤍
Studentklänning - Supersöt vit kortklänning från NA-KD med broderade blommor, v-ringning och vida långärmar. Klänningen har öppen rygg och är perfekt för sommar eller student! Lånade bilder!!
Blommig kortklänning med v-ringning - Supersöt kortklänning med blommigt mönster i ljusa toner av rosa, beige och grönt. Klänningen har djup v-ringning, långa puffärmar och flowy passform. Perfekt för sommarens alla tillfällen och ger en romantisk vibe. Är i nyskick då jag inte använt den mer än 2 gånger. M men passar S med!
Champagnefärgad balklänning - Jättefin champagne/guldfärgad klänning i satin, perfekt till bal. Den är halterneck och öppen i ryggen. Storlek 36.