Alla kategorier / Mode / Kläder / Klänningar
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Prickig klänning  - En prickig klänning från Shein!!💕 Köpt på Vinted men har inga skador🫶🏼 Storlek är 15år men skulle säga att den känns som en S, eller kanske M
 Prickig klänning - Söt vit kortklänning med svarta prickar och knyt i halsen. Klänningen är ärmlös och har en  utsvängd nederdel. Perfekt för sommaren❤️i väldigt bra skick och har inga defekter❤️pris kan diskuteras❤️Stockholmsstil
Klänning med prickar - Polkadott satin klänning i cremevit, sjukt snygg och trendigt med prickar samt spets
Prickig klänning  - Supersöt volangklänning med svarta prickar❤️
Prickig klänning - Sååå himla fin prickig klänning från Zara! Har inbyggda shorts💗
Prickig klänning - Prickig klänning från Zara, storlek S💕
Prickig klänning - Helt oanvänd
Prickig klänning - Hej! Säljer min fina klänning som jag använt 1 gång. Är precis som i nyskick och du knyter den runt halsen. Jag är 160 lång! Och sitter inte åt någonstans
Prickig klänning
Prickig klänning - 0

Prickig klänning

Storlek: S
Kategori: Klänningar
Märke: shein
Färg: Vit
Skick: Nytt skick

100 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Jättesöt prickig klänning ifrån shein, aldrig använd. Precis fått hem den men tyckte inte jag passade i den. Köpt för 199 säljs för 100kr.

Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Kurslitteratur Organisation och Organisering - Kursbok, köpt på student apan. Gott skick, har en del markeringar ifrån tidigare ägare men fungerar som den ska. Använt för ”Ledarskap och Organisation A” och fått extremt bra resultat!
Spetslinne i mesh - Intressekoll på mitt jättefina linne. Ärvt av min syster för många år sedan men knappt kommit till användning. Har för mig att den är ifrån H&M men lappen finns inte kvar då den syntes igenom. Vet därför inte storlek heller men passar perfekt på mig som har S.
Svensk lagbok, Svensk lag 22 - Lagbok ifrån år 2022, fungerar perfekt som kurslitteratur, oavsett år. Har tecken på användning och den tidigare ägaren har gjort markeringar men det är inget som påverkar. Har använt den för Handelsrättslig översiktskurs och den har funkat perfekt och har fått mycket goda resultat. Iustus förlag, köptes för 445kr säljes betydligt billigare då den tar mycket plats nu när jag är klar med kursen.
Liknande annonser
Visa alla
Fortsätt i appen →