Alla kategorier > Klänningar
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Flicka Färgglada klänningar med paljetter och blommor - Säljer tre färgglada klänningar med paljetter och stora solrosor framtill. Finns i blått, rosa och rött med glittriga detaljer och tunna axelband. Perfekt för en festlig look! 🌻✨  helt ny , 275kr/st   Stlk 120-150
Blommig klänning - Så söt blommig klänning från Zara i strl M som passar perfekt nu till våren & sommaren!💓  (Endast prövad)
Blommig mini klänning  - Jättesöt blommig mini klänning med knappar. Använd men inga defekter.
Blommig mini volang klänning zara - Otroligt fin klänning med volanger från zara. Mer som en xs/s
Blommig mini-klänning
Blommig mini-klänning - 89 Blommig mini-klänning - 90 Blommig mini-klänning - 91

Blommig mini-klänning

Storlek: M
Kategori: Klänningar
Färg: Flerfärgad

150 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Så vacker blommig klänning köpt på tidigt 80-tal. Trödbristningsr i varsin ände men resten är i perfekt skick. Så skön att ha på sommaren. Hoppas nästa ögare fer den lika mycket kärlek som den fått <3

mios second hand
mios second hand
(15)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Klänningar
Visa alla
Beige balklänning - Jättefin balklänning i beige. Storlek M men ev lite liten i storleken, passar en S eller liten M som bäst. Pris kan diskuteras!
Vit strandklänning  - Vi är strand/festklänning. Perfekt på semestern 🙌🏼🙌🏼💕💕💕🎀🎀storlek S
Blommig axelbandslös kortklänning - Söt axelbandslös kortklänning med volanger och blommigt mönster i ljusa toner av rosa och grönt på vit botten. Klänningen har omlottdetaljer upptill och är perfekt för sommarens alla tillfällen. Använd en gång, kolla gärna in min profil eller min Vinted för andra fina kläder!
Blommig kortklänning med volanger - Supersöt kortklänning med blått blommönster på vit botten. Klänningen har volangdetaljer vid ärmar och kjol, v-ringning och smockad rygg för skön passform. Puffiga kortärmar och omlottkänsla framtill ger en romantisk vibe. Perfekt för sommarens alla tillfällen!
Studentklänning volang - Superfin vit egen sydd klänning som passar perfekt tilll avslutning eller studenten. Jag är 165 cm o den är i storlek S🩷
Balklänning  med v-ringning - Ljusrosa långkläning perfekt till balen eller annan tillställning. Skriv för fler bilder. Jag är ca 170 cm lång. Passar s-xs.
Ljusgrön volangklänning med puffärmar - Supersöt ljusgrön kortklänning med volangkant och puffiga axlar. Klänningen har en lös passform och är ärmlös med breda axelband och en stor krage. Perfekt för sommarens alla tillfällen!
Vit plisserad klänning med volang - Supersnygg vit klänning från Zara med plisserad kjol och stora volangdetaljer vid axlar och halsringning. 💓 så fin till studenten!! kontakta vid frågor annars är det bara och klicka på köp💓