Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Lolita klänning - En lolita klänning köpt ifrån Japan, söta små bakelser på, typ storlek s-m, nästan oanvänd och den är i bra skick
Frozen-klänning med motiv i pastell - Supersöt ärmlös klänning med motiv från Frozen i blå, lila och rosa toner. Klänningen har rund halsringning och utställd kjol, perfekt för dig som älskar Disney och vill sticka ut med färgglada vibes.
Grön/mörkblå lolita klänning - Kontakta innan du köper | kontakta för mer bilder
Lolita klänning - Brun, spets, jättefint skick
Lolita klänning  - Vinröd, jättefint skick
Lolita klänning  - Jättefint skick. Ny
Lolita klänning - Jätte vacker lolita klänning i röd med fina detaljer. Perfekt för till exempel julafton ❤️Har ett snöre på baksidan för att dra åt i midjan, och en dragkedja på sidan. säljer då den tyvärr var för liten för mig. Rosetten på kragen på sista bilden ingår inte.
Lolita klänning  - Super söt Lolita aktig klänning från kawaii.se! ^^ Har endast använts ett fåtal gånger för bilder hemma, det står strl M men passar från xs-m (liten L ksk) Bara att fråga om fler bilder!!
Maja

Pastell lolita klänning

Storlek: Onesize
Kategori: Klänningar
Färg: Blå

500 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Har använt ungefär 2-3 gånger, bra skick och kommer även med 3 små rosetter. Är i storlek Onesize och ryggen är stretchiga och kan anpassa sig efter fin storlek. Är även köpt på kawaii.se 💗 betalas med Swish!

Mera från kategorin Klänningar
Visa alla
Marinblå långklänning med spetsdetaljer - Säljer en marinblå balklänning /festklänning med tunna axelband dekorerade med blommor. Klänningen har v-ringad urringning, spetsdetaljer på livet och ett luftigt, svepande kjolparti i tyll. Perfekt för bal eller student! Sitter snyggt och ger en elegant siluett.
Vit prickig kortklänning från Zara - Supersöt vit kortklänning från Zara med stora svarta prickar. Klänningen har breda axelband, markerad midja och voluminös kjol med rynk. Endast använd 1 gång. Slutsåld på hemsidan. Hör gärna av dig vid frågor💕💕
Studentklänning!!! - Superfin vit unik klänning perfekt till studenten.  I ett tjockt tyg med dubbelt tyg över brösten. Uppsydd hos skräddare och den är därför helt unik🎓💞52% polyester, 22% lin, 18% viskos, 8% polyamid.. Använd på studenten endast.
Balklänning ifrån Lulus - Jääääättefin olivgrön balklänning i satinmaterial, endast använd en gång, har dock en liten defekt på tyget men den syns knappt. Den är även uppsydd längst ner för att passa någon som är runt 158-160!! Köpt för 1300kr på plick och då var den oanvänd!
Svart miniklänning - Supersnygg svart miniklänning från Zara🖤 klänningen har axelvaddar och en cut out i midjan. Storlek S men skulle säga att den även passar XS då den inte är stretchig. Endast testad. Finns ej längre på Zaras hemsida. Nypris 379kr.
Plisserad ljusbeige volangklänning - Supersöt trending kort plisserad klänning från h&m.
Showpo vit klänning  - Super fin vit klänning från Showpo. Perfekt som en studentklänning. Fin öppen rygg och urringning. Aldrig använd och lappen sitter kvar. Ny pris 1100kr exklusive tull och frakt