Alla kategorier / Mode / Kläder / Klänningar
Gul blommig offshoulder klänning från shein i storlek xs
Gul blommig offshoulder klänning från shein i storlek xs - 0 Gul blommig offshoulder klänning från shein i storlek xs - 1 Gul blommig offshoulder klänning från shein i storlek xs - 2

Gul blommig offshoulder klänning från shein i storlek xs

Storlek: XS
Kategori: Klänningar
Märke: shein
Färg: Gul
Skick: Bra skick

20 SEK

Frakt från 39 SEK
Beskrivning

Söt gul klänning med vita och gröna blommor i ett figurnära snitt. Offshoulder-modell med korta volangärmar och stretchigt material som ger en bekväm passform. Perfekt för sommarens alla tillfällen!

NovaSaga
NovaSaga
Senast aktiv: Idag
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Grå bootcut jeans strl 152  -  Säljer ett par grå fina lågmidjade bootcut jeans med dubbel knapp. De har används några gånger och är i bra skick.
Gråa håliga bootcut jeans strl 152 tall - Jag säljer ett bar gråa bootcut jeans med låg midja. Jag har gjort 2 egna hål,ett på knät och uppe vid låret. De är också uppsydda av en skräddare så de är ungefär lika långa som ett par vanliga jeans som är i strl 152 från Gina Tricot.
1 pack med 2 bootcut jeans strl 152 - Jag säljer 1 pack med 2 bootcut, lågmidjade jeans och båda är i storlek 152 från Gina Tricot. De är i bra skick har används och tvättas men det är hela och fina.
Bootcut jeans, blåa strl 152 från Gina Tricot. - Jag säljer ett par blåa bootcut jeans från Gina Tricot. Använt dem några få gånger och är i  jätte bra skick. De har ett fint mönster på fickorna och är ett par trendiga jeans i strl 152.
Bootcut lågmidjade jeans strl 152 från Gina Tricot. - Säljer ett par lågmidjade bootcut jeans från Gina Tricot i storlek 152. Jeansen är i ett bra skick men de har använts många gånger men har inga hål eller fläckar. Dem har vingar på fickorna och är klassiska trendiga jeans inom stockholmsstilen.
Jeansshorts med en fjäril på fickan strl 152 från H&M - Säljer ett par blå jeansshorts med en fjäril på fickan. Det är i bra skick men har används mycket.  De är från H&M i strl 152. De passar perfekt nu till sommaren.
Svarta shorts med snörning i strl 146 från H&M. - Svarta shorts i mjukt, strukturerat tyg med elastisk midja och snörning framtill. Perfekta för varma dagar och har en avslappnad passform. Lätta att matcha med olika toppar.
Olivgröna shorts med fickor strl 146 från H&M - Snygga olivgröna shorts med knappstängning fram. Shortsen har bälteshällor och är perfekta för varma dagar. Passformen är normal och materialet känns slitstarkt och bekvämt.
Svartvit mönstrad kortkjol från Cubus i strl 146/152 - Kort kjol med svartvitt geometriskt mönster. Kjolen har en rak passform och är tillverkad i ett mjukt material som känns bekvämt mot huden. Perfekt för dig som gillar grafiska prints och vill sticka ut lite extra.
Blå volangkjol med små blommor från Kappahl i strl 134-140 - Supersöt blå kortkjol med vita små blommor och dubbla volanger. Kjolen har bred resår i midjan för skön passform och är gjord i ett lätt, luftigt material som passar perfekt till varma dagar.
Liknande annonser
Visa alla