Alla kategorier / Mode / Kläder / Klänningar
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Snygg festklänning  - En perfekt klänning för festligare tillfällen. Endast använd 1 gång därav i väldigt bra skick! Säljer då den är lite för kort för mig (är 180). Ber om ursäkt för smutsig spegel😳
Snygg festklänning  - Svart långärmad klänning med snygg utskärning vid halsen, passar superfint till utgång med en kavaj till exempel. Använd fåtal gånger!
Festklänning  - Säljer nu denna festklänning i storlek S. Är stretchig och i mycket bra skick.
Festklänning  - Snyggaste festklänningen
Festklänning - Silvrig festklänning i fint skick använd två gånger och är i stl 146 men passar någon som har större storlek! Den har två lager så den är inte genomskinlig! Den är från KappAhl och säljs inte längre! Hör av er om frågor!💕(Säljer även på Vinted ifall man skulle vilja köpa där)
Festklänning - Klänning från miss selfridje aldrig använd.
Festklänning - Festklänning från Glamorous i fin mönster. Aldrig använd. I blå och mörkblå färg. Normal i storlek.
Festklänning - Festklänning från love triangel använd bara en gång till en fest. Fick mycket bra kommentarer.
Festklänning
Festklänning  - 89 Festklänning  - 90 Festklänning  - 91

Festklänning

Storlek: S
Kategori: Klänningar

50 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Så söt klänning 🌼🌼

alvaenarsson
alvaenarsson
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Stickad topp - Finstickad topp i jättefin färg!!
Cool t shirt - Så snygg tight t shirt med paljetter!!
Randig tröja från Ralph lauren  - Jätteskön och snygg kofta/tröja från Ralph lauren rugby!! ✨⭐️⚡️
Orange stickad tröja  - Jättefin orange stickad tröja i lite tightare modell🫶🫶
Zip up från benetton - Så cool zip up!!
Vit topp - Långärmad, lurvig topp köpt second hand i Paris
Liknande annonser
Visa alla