Alla kategorier > Mode > Kläder > Klänningar
Sammetsklänning Monki
Sammetsklänning Monki - 89 Sammetsklänning Monki - 90 Sammetsklänning Monki - 91

Sammetsklänning Monki

Storlek: XS
Kategori: Klänningar
Märke: Monki

150 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Svart sammetsklänning från Monki i fint skick. Storlek XS, stretchig i midjan. Går att använda på båda hållen, med eller utan v-ringning.

fridalindvall
fridalindvall
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Sammetsklänning - A-linjeformad sammetsklänning från Monki med öppen del i ryggen. I fint skick!
Sammetsklänning - Överväger försäljning av min killstar klänning. Kragen är modifierad till mer V-neck.
Sammetsklänning  - Svart sammetsklänning från Kappahl. Har använts fåtal gånger. Det är storlek 164 men materialet är stretchigt och passar för större.
Svart prickig sammetsklänning S - Supersnygg svart sammetsklänning med silvriga prickar, lång puffärm och söt rynkning vid bysten. Klänningen är kort och har en figurnära passform med dragkedja i ryggen. Perfekt för dig som vill sticka ut med en trendig look!
Andra annonser från Klänningar
Visa alla
Vit offshoulder volangklänning zara - Supersöt vit offshoulder klänning med svarta prickar och flera lager volanger. Klänningen är kort och har en luftig passform, perfekt för varma dagar.
Ljusrosa balklänning - Super fin balklänning från babyboo. Aldrig använd! Nypris är 1150❤️
Vit prickig kort klänning - Söt vit kort klänning med svarta prickar och tunna axelband. Klänningen har volangdetalj upptill och är perfekt för varma dagar. Tillverkad i ett lätt och luftigt material som känns skönt mot huden.
Långklänning - Supersöt klänning som är slutsåld, storlek xs! Passade tyvärr inte mig därav säljer jag🩷
Vit klänning - Elegant vit lång klänning i satin med tunna axelband och rak urringning. Passar tyvärr inte mig💌
Rosa sommarklänning med volanger - Söt rosa kortklänning från Design by Amor. Klänningen är axelbandslös med smockad överdel och volangig kjol i lätt, luftig bomull. Perfekt för varma dagar och har en romantisk känsla med sina fina detaljer. Andvänd endast en gång, ny pris 699kr
Satinklänning - Superfin svart satinklänning med öppen rygg. Storlek xs. Nyskick🩷