Alla kategorier > Klänningar
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Sommarklänning  - Denna vackra sommarklänning är från Shein men kommer tyvärr inte till användning därav säljer jag den! Storlek är S men den är stretchig så passar likarna på Xs och M beronde på hur man vill att den sitter! Använd typ en gång så väldigt bra skick.
Sommarklänning - Blommig klänning, stl M
Sommarklänning  - Aldrig använd, så fin till sommaren 🌟nypris 499
Sommarklänning - Jätte fin sommarklänning som knappt använts. Perfekt till sommaren eller när man reser någonstans varmt. Väldigt luftig och skön💗  Klänningen är rätt lång storlek S.  I bilden sitter den på mig(162cm)
Sommarklänning  - Jättefin kort sommarklänning från H&M, storlek small
Sommarklänning  - Midi-klänning. Endast testad!
Sommarklänning  - Sjukt fin klänning som är perfekt nu till sommaren! Säljer då den tyvärr är lite liten för mig och det är försent för att skicka tillbaka. Endast testad med lappen kvar. Skriv privat för egna bilder💕 (nypris 929kr)
Sommarklänning - Så fin sommarklänning, storlek S 🩷
Sommarklänning
Sommarklänning - 89 Sommarklänning - 90 Sommarklänning - 91

Sommarklänning

Storlek: 40/42
Kategori: Klänningar

150 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Jättesöt sommarklänning jag köpt på humana som inte kommer till användning! Den är i ett jätteskönt, ganska tunt, material med text över den. Passar perfekt att dra över bikinin, eller ha under en stickad tröja nu i sommar🥰

Vendela
Vendela
(5)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Klänningar
Visa alla
Vit kortklänning med puffärm - Intressekoll på min ur snygga klänning från showpoo som tyvärr var för liten för mig! endast testad! nypris ca 900 innan tull avgifter och frakt. (fler bilder privat) Supersnygg vit kortklänning med puffiga trekvartsärmar, djup v-ringning och dekorativa knappar framtill. Klänningen har markerad midja och fina veckdetaljer på bröstet. Perfekt för student och sommarens alla tillfällen!
Klänning  - Jättefin klänning från Zara🤍
ZARA klänning - 🖤
Ljusrosa klänning - Supersöt ljusrosa axelbandslös kort klänning med volang. Endast använd en gång
Vit spetsklänning från Bubbleroom - Supersöt vit spetsklänning från Bubbleroom med volangdetaljer och flera lager. Klänningen har v-ringad spets upptill, kort ärm med volang och knappar i ryggen. Perfekt för sommarens alla tillfällen! Studentklänning som endast är använd 1 gång
Studentklänning For Love and Lemons - Världens finaste klänning från for love and lemons! Köpt i maj förra året och endast använd 1 gång. Nypris 2300. Skriv för frågor💞 öppen  I ryggen och puffärm.
Vit kort klänning med blommig rosett - Supersöt vit kort klänning med axelbandslös design och en stor blommig rosett framtill. Överdelen har ett blommigt mönster i pastellfärger och knyt i mitten. Kjolen är enkel och A-linjeformad. Perfekt för sommarens alla tillfällen!
Vit broderad kortklänning med volang - Säljer min studentklänning som endast är använd fåtal gånger. Underklänning finns inte med.