Alla kategorier > Mode > Kläder > Klänningar
Mönstrad klänning
Mönstrad klänning  - 0 Mönstrad klänning  - 1 Mönstrad klänning  - 2 Mönstrad klänning  - 3 Mönstrad klänning  - 4

Mönstrad klänning

Storlek: XS
Kategori: Klänningar
Färg: Lila
Skick: Mycket bra skick

150 SEK

Frakt från 45 SEK
Beskrivning

Mönstrad klänning i meshtyg. Strl XS. Mycket fint skick!

Isabells vintage & secondhand
Isabells vintage & secondhand
(222)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Mönstrad klänning - En väldigt vacker klänning jag köpte ett år sen ungefär. Tyvärr inte blivit använd så mycket för att den inte sitter så bra på min kropp. Tunt lent polyester tyg perfekt för sommaren enligt mig. Hade dock rekommenderat att ha mindre bröst än jag för då sitter den nog snyggare och mer bekvämt (jag har C/D)
Mönstrad klänning - Sjukt fin mönstrad klänning från Salt Stockholm. Säljs inte längre 💓
Mönstrad klänning  - Söt klänning med lila mönster från NLY trend 🌸
Lila mönstrad klänning från Zara - Säljer en lila klänning från Zara med ett vackert mönster i guld och beige. Klänningen har en omlott-design med knytning i midjan och är ärmlös. Perfekt för sommarens festligheter!
Lila mönstrad klänning med volang - Supersöt lila klänning med lång ärm och volang nertill. Klänningen har ett unikt mönster med snirkliga detaljer och markerad midja. Perfekt för dig som gillar boho-vibbar och vill ha något bekvämt men ändå snyggt.
Cool mönstrad klänning - Fin bekväm längre klänning i annorlunda mönster  Storlek S
Mönstrad långärmad klänning med spets - Färgglad långärmad klänning med patchworkmönster i lila, rosa och orange toner. Klänningen har vita spetsdetaljer och knappar framtill samt dekorativa band längs ärmar och midja. Lätt och luftig känsla, perfekt för dig som gillar boho-vibe. Obs! Storleken kan passa XS/S och M
Andra annonser från Klänningar
Visa alla
Prickig Zara klänning - Supersöt vit kort klänning med svarta prickar och smala axelband. Perfekt för sommar dagar och ger en fräsch och trendig look.
Klänning - Så fin sommarklänning från Zara. Super populär🩷
Rosa Zara klänning - Kort rosa Zara klänning som man kan bära på två sätt!! Pris kan alltid diskuteras 😊  Kika gärna in mina andra plagg, vill bli av med så mycket som möjligt 💗
OANVÄND Balklänning - Oanvänd balklänning från Peppermayo, prislappen sitter kvar🩷. Är i storlek 34, och jag är 160cm och den är för lång, skulle säga att den passar någon som är 165-170.  Är köpt för 925kr, säljer för 800kr. Om du är intresserad eller har några frågor så hör av dig!🩷
Ljusrosa volangklänning - Söt ljusrosa kort klänning med volang nedtill. Klänningen är axelbandslös och har en figurnära passform upptill med en fluffig kjoldel. Perfekt för dig som gillar en feminin och trendig stil. Nypris 300kr. Säljs inte längre.
Vit miniklänning ifrån design by amor - Använd 2 gånger, bra skick, storlek s
Vit volangklänning från NA-KD - Supersöt vit kortklänning från NA-KD med tunna axelband och flera lager volanger.