Alla kategorier > Klänningar
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Mönstrad/bohemisk klänning - Klänning som jag köpte i Spanien. Passar XS-L då man spänner den hur man själv vill ha den. Är 165 och den går ca 3cm ner i marken
Blommig bohemisk klänning - En färgglad omlottklänning från Flash i storlek S. Klänningen har blommigt mönster i turkos, rosa och beige, v-ringning och knytband på axlarna.
Bohemisk klänning  - Jättehärlig klänning, inköpt second hand, är i fint skick!   Storlek 36
Klänning - Helt ny vit sommar klänning, passar även perfekt som studentklänning! Ny med alla lappar kvar
Klänning - Fest/vardags klänning
Bohemisk klänning - Bohemisk sommarklänning! Helt otroligt vacker och bekväm! Säljs pga att jag gjort en färganalys och nu inte trivs i färgerna. Men sjutton så vacker den är! Låt någon av er ta över den. Lånade bilder!!
Bohemisk klänning  - Lång fin klänning i lite bohemisk stil! Inga defekter! Dragkedja i ryggen.
Bohemisk klänning - En vacker satin klänning i bohemiskt mönster. I storlek S och fint skick! Stängs med dragkedja på sidan.
Bohemisk klänning
Bohemisk klänning  - 89 Bohemisk klänning  - 90

Bohemisk klänning

Storlek: S
Kategori: Klänningar

75 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

En romantisk bohemisk kläning. I mönstrad tyg. Svalt tyg så passar bra till sommaren. Kolla på mina andra annonser så blir det kanske billigare med frakt 👏🏽

Lisen. R
Lisen. R
(3)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Klänningar
Visa alla
Zebramönstrad klänning Zara - Supersnygg kortklänning med zebramönster från Zara i strl XS🤍
Vit prickig kortklänning från Bershka - Supersöt vit kortklänning med svarta prickar från Bershka i storlek S (liten i storleken). Klänningen har bara prövats på en gång. Slutsåld på hemsidan och på zalando.
Vit blommig klänning  - Vit blommig klänning, köpte på plick och finns ingen lapp men förra säljaren sa att den var från zara!💕 Säljer då den va lite kort på mig💕
Balklänning - Supersnygg ljusrosa långklänning från hello molly i satin material med offshoulder och en hög slits på sidan! Passar så fint som balklänning🌸I nyskick med prislapp och original förpackning kvar! Köptes för 1250+ frakt❣️
Ljusrosa  balklänning  - Superfin långklänning i ljusrosa med flera lager volanger och axelband med rosett. Endast använd en gång på min bal förra året. Skriv för fler bilder! Märket är lace and beads men den är köpt på asos.
Vit klänning byic - Tryck ej på köp nu! Super fin klänning från byic som passar perfekt till studenten. Helt ny och aldrig använd, kommer inte sänka pris
Svart kortklänning - Jättefin svart kortklänning som är långärmad. Snygg knyt-detalj framtill och sitter tight. Storlek xxs och passar mig som är 165cm lång
Gul balklänning med öppen rygg - Säljer en elegant gul långklänning med djup v-ringning och öppen rygg. Klänningen har en mjuk, följsam passform och är ärmlös. Perfekt för sommarens speciella tillfällen och studentbal. Materialet känns svalt och lätt mot huden. Använd 1 gång.