Alla kategorier / Mode / Kläder / Klänningar
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Mörkgrön balklänning  - Superfin mörkgrön balklänning från Nelly! Endast använd en gång och insydd av skräddare för att passa mig i längden. Använd gärna köp nu! 💖
Mörkgrön balklänning - Elegant mörkgrön långklänning med en stilren design. Klänningen har en ärmlös stil och en smickrande passform som framhäver figuren. Dragkedja där bak och spännbara axelband.
Mörkgrön balklänning  - Säljer min eleganta mörkgröna balklänning med smala axelband och v-ringning. Materialet är mjukt och har ett fint fall. Endast använd en gång. Skriv vid frågor!
Mörkgrön balklänning i satin - Säljer min superfina mörkgröna balklänning i satin. Den är i storlek 4, motsvarar XS/34. Använd endast en gång, som ny. Jag är 160cm och bar klackar så den passar även lite längre🤍 Nypris ca 2000kr.
Mörkgrön balklänning. med slits -  I mjukt satinliknande material. Med fin spetsdesign på ryggen. Kontakta för fler bilder.
Mörkgrön balklänning - Snygg mörkgrön balklänning med smala axelband och draperad urringning framtill. Klänningen har en djup v-ringning i ryggen och är figurnära upptill med ett elegant fall. Endast använd en gång, (9ans bal), och har inga defekter! Som ny! Köpt på bubbleroom för om jag minns rätt, 1299 kr. Mitt pris för en i princip helt ny klänning: 800 kr, så 500 sparas!
Mörkgrön balklänning  - Supersnygg mörkgrön balklänning med slits från Bubbleroom💕💕 Det är storlek 36 men passar även mig som har storlek xs. Den är uppsydd några cm längst ner och passar perfekt på mig i längden med klackar (jag är 166cm lång). Använd vid ett tillfälle några år sedan och har några tråddragningar som jag inte tycker syns☺️
Mörkgrön balklänning
Mörkgrön balklänning  - 89

Mörkgrön balklänning

Storlek: XS
Kategori: Klänningar
Märke:
Färg: Grön
Skick: Nytt skick

150 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Super fin mörkgrön balklänning i satin med knyten baktill. Endast använd en gång så i mycket bra skick💚skriv för fler bilder!!

Emilia McNamee
Emilia McNamee
(10)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Cargobyxor ginatricot - Super snygga, gröna, lågmidjade cargobyxor från Gina i stl 34, nyskick, nypris 499
Festtopp guld - Skit snygg fest topp från Gina Tricot i storlek XS, endast använd 1 gång, knyten runt midjan och i nacken som man kan justera själv, perfekt till fest och nyår!
Gina Tricot klänning  - Helt ny klänning från Gina Tricot, super fin grå färg i storlek XXS men passar även XS, helt ny med prislapp kvar, liknar den Carrie Bradshaw bär i satc serien! nypris 359kr, mitt pris 259kr
Design by si kappa - Skit fin mörkblå kappa från design by si i storlek XS/S, köpt förra året, sparsamt använd och något nopprig
Beige axelväska med pärlor - Snygg beige väska med pärlor. Perfekt för att lyfta vilken outfit som helst!! Går att ta av axelremmen och använda väskan som clutch🤩
Svart axelväska i syntet - Skit snygg svart väska i glansigt material, perfekt att styla upp en outfit!
Liknande annonser
Visa alla