Alla kategorier / Mode / Kläder / Klänningar
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Mörkgrön balklänning - Elegant mörkgrön långklänning med en stilren design. Klänningen har en ärmlös stil och en smickrande passform som framhäver figuren. Dragkedja där bak och spännbara axelband.
Mörkgrön balklänning  - Säljer en elegant mörkgrön långklänning med smala axelband och öppen rygg. Klänningen har spetsdetaljer upptill och små glittriga stenar. Figurnära passform och lätt utsvängd nedtill, perfekt för bal. storlek xs
Mörkgrön balklänning  - Säljer min eleganta mörkgröna balklänning med smala axelband och v-ringning. Materialet är mjukt och har ett fint fall. Endast använd en gång. Skriv vid frågor!
Mörkgrön balklänning - Kan sanka pris vid snabb affar! Drömklänning frän märket Bubbleroom - perfekt för bal, student eller bröllop! Uppsydd för 170 cm! - Använd endast en gảng pả bal - Djup rygg, ger en väldigt fin look - Smidig dragkedja pả sidan - Storlek 36, normal i passform
Mörkgrön balklänning - Slutsåld på asos!!! Köpt för 1800! Endast testad! Super fin perfekt för bal eller annat💕💕💕
Mörkgrön balklänning  - Jättefin balklänning i mörkgrön. Klänningen är i tyll och använt en gång. Den är uppsydd så den passar mig som är 154 cm lång. Klänningen har en liten reva i tyget nedtill (bild 3 och 4) men det syns inte eftersom att det är tyll. Använd en gång.🩷 modellen finns inte kvar och nypris ligger på ca 1500 kr.
Mörkgrön balklänning. med slits -  I mjukt satinliknande material. Med fin spetsdesign på ryggen. Kontakta för fler bilder.
Mörkgrön balklänning  - Säljer denna fina balklänning, väldigt bra skick då den bara är använd en dag. Den är tajt, lång och öppen i ryggen. Väldigt snygg! Är 164 men klackarna rädda mig❤️köpt för3000
Mörkgrön balklänning
Mörkgrön balklänning - 89 Mörkgrön balklänning - 90 Mörkgrön balklänning - 91

Mörkgrön balklänning

Storlek: Xs
Kategori: Klänningar
Märke:
Färg: Grön

399 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Jättefin mörkgrön balklänning som är helt ny, endast testad. Har hittat en annan balklänning som jag gillar mer och det har gått för lång tid så kan inte returnera därav säljer jag den💃💚skriv privat om du vill ha fler bilder eller om du undrar över något💚

Elin uitto
Elin uitto
(6)
Senast aktiv: Senaste månaden
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Air jordan 1 low pinksicle  - Lägger upp mina Jordan 1 low pinksicle igen pga oseriösa köpare. Dem har tyvärr inte kommit till så mycket användning och är därför i fint skick. Dem är slutsålda hos Nike, men finns på restock för 2 189kr. Säljer mina för 1000, priset kan diskuteras😋🙏😃
Grå bootcut jeans med broderade fickor - Säljer ett par grå bootcut jeans med snyggt broderade bakfickor och ljus tvätt. Jeansen har låg midja och klassisk femficksdesign. Perfekta för dig som gillar en avslappnad men ändå trendig look.
Ljusgrå bootcut jeans - Säljer ett par gråa bootcut jeans från Gina. Byxorna har klassisk femficksdesign och normal passform. Så fin ljusgrå färg som passar till allt.
Guldiga örhängen med stenar - Snygga runda örhängen i guld med tvinnad design och glittrande stenar. Perfekta för att ge din look lite extra bling.
Glittriga runda örhängen i guld med silverstenar - Säljer ett par snygga runda örhängen i guld med massor av glittrande stenar. De är perfekta om du vill ha något som verkligen syns och ger extra bling till din look. Klassisk knappform som sitter snyggt på örat.
Guldiga örhängen med pärlor och stenar - Snygga guldiga örhängen i halvbåge med vita pärlor och glittrande stenar. De har en lyxig känsla och passar perfekt om du vill sticka ut lite extra. Örhängena är lätta att bära och ger en elegant touch till din stil.
Rosefärgade örhängen med pärla - Snygga örhängen i rosefärg med tvistad design och hängande vit pärla. Perfekta för att ge en elegant touch till din look. De är lätta att bära och passar till många olika stilar.
GeliQ UV/LED Lamp - Säljer en helt ny oöppnad UV lampa från depend Gel IQ. Råkade beställa två stycken, därav säljer jag den ena. Nagellampan har 30/60 sekunders timer, perfekt för gelpolish.
Liknande annonser
Visa alla