Alla kategorier > Klänningar
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
NA-KD klänning - Off withe klänning som är så fin och funkar på finare tilllfällen året runt. Är för liten och prislapp kvar. Köpt för 999
Klänning NA-KD - Svart klänning från Zara i XS. Aldrig använd! Går att knyta på flera olika sätt
 klänning från NA-KD - Snygg beige klänning från NA-KD med halterneck-design. Perfekt för en stilren look. Klänningen har en elegant passform och är tillverkad i ett mjukt material.
NA-KD klänning  - Klänning från nakd
Klänning från NA-KD - Jättefin klänning från NA-KD i guld, endast använd en gång utan några fläckar och är hel🥰 65kr frakt!
Klänning NA-KD - Sjukt snygg klänning på sommaren från Hanna Schönbergs kollektion med NA-KD!! Aldrig använd (lapp finns kvar)!!  XS
Klänning NA-KD - Helt oanvänd klänning från NA-KD🌟
NA-KD klänning
NA-KD klänning - 89 NA-KD klänning - 90 NA-KD klänning - 91

NA-KD klänning

Storlek: 36
Kategori: Klänningar
Märke: NA-KD

200 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer denna superfina slutsålda klänning från NA-KD, använd en gång! Storlek 36😊

malvapaver
malvapaver
(8)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Klänningar
Visa alla
Vit kortklänning från Hello Molly - Säljer nu denna jättefina populära klänningen från hellomolly. Helt oanvänd med lappen kvar😍. (Första bilden är lånad, men de sista två är mina🥰)
Gina klänning - Supersnygg svart kortklänning som alltid är slutsåld, omlott och volangdetaljer. Aldrig använd, beställde två av misstag! Kan såklart sänka pris vid snabbt köpt! Kontakta mig innan du köper.
Ljusrosa satin långklänning med öppen rygg - Elegant ljusrosa satin långklänning med axelbandslös design och snygg öppen rygg. Storlek S! 🩷💗💖 Jag är 173cm till referens och det är jag på alla bilderna:) Endast testad , balklänning
Ljusblå axelbandslös miniklänning - Jättesöt klänning från peppermayo som jag köpte i somras. Den är aldrig använd och har prislapparna kvar! Säljer eftersom den tyvärr var för stor för mig. Klänningen är i storlek 38/M. Skriv om ni har några frågor.
Vit volangklänning med broderade detaljer - Superfin vit kortklänning med volanger och broderade hålmönster. Klänningen har offshoulder-modell med bred volang upptill och flera lager i kjolen för extra volym. Perfekt för sommarens alla tillfällen och ger en romantisk vibe.
Svart kort klänning med volang - Säljer helt ny klänning från zara, endast provad med prislappen kvar på🤍
Gul omlottklänning med volanger - Superfin ljusgul eftertraktad kortklänning med volanger och oneshoulder-modell. Klänningen har flera lager och en snygg omlottkänsla som ger extra volym. Den är från zara!!