Alla kategorier > Mode > Kläder > Klänningar
Hanna Schönberg X NAKD
Hanna Schönberg X NAKD  - 89

Hanna Schönberg X NAKD

Storlek: S
Kategori: Klänningar
Märke: NA-KD

200 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Använd 1 gång. Mycket fint skick och slutsåld.

Almlin
Almlin
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Hanna schönberg X nakd klänning - Rosa klänning från Hanna schönberg X nakd. Använd 2 gånger. Storlek S.
Hanna Schönberg x NA-KD - Perfekt mys klänning från NA-KD x Hanna Schönberg! Säljs inte längre. Öppen i ryggen💕✨
Hanna Schönberg x NA-KD - Superfin klänning från Hanna schönbergs kollektion med nakd! Slutsåld modell
Hanna Schönberg x NAKD  - Supersnygg ljusblå långklänning från Hanna Schönberg x NA-KD. Använd en gång!
Hanna Schönberg x Nakd - Snygg svart klänning i satin med  öppen rygg och knytning från Hanna Schönbergs kollektion med NAKD. Storlek 40, men liten i storlek så mer som en 38.
Hanna Schönberg x NAKD klänning - Otroligt fin klänning i svart tjockare silke. Sitter tightare nedtill och lösare runt bysten. Passar bra för stl S/36
NAKD x Hanna schönberg - !!INTRESSEKOLL!! På denna kjol och topp från NA-KD, så fint och bara använd fåtal gånger, därför inga defekter. Toppen är helt slutsåld och finns inte kvar på hemsidan. Och kjolen finns endast kvar i få storlekar.Båda delarna är i st S
Hanna Schönberg x NAKD klänning - Väldigt fint skick. Säljs inte längre. Från Hanna Schönbergs kollektion med NAKD
Andra annonser från Klänningar
Visa alla
Jeansklänning med volanger - Snygg och trendig axelbandslös jeansklänning i ljusblå denim med figurnära passform och dubbla volanglager nedtill.
Vit klänning med volanger - Populär och eftertraktad klänning!! 💓 så fin till studenten!! Kontakta vid frågor annars är det bara att klicka på köp!!
Blommig hm klänning - Supersöt kort offshoulder-klänning med volangkant och blommigt mönster i rosa och grönt på vit botten. Klänningen har smockad överdel och volang nertill, perfekt för sommarens alla tillfällen.
Studentklänning - Studentklänning i storlek S. Endast använd 1 gång
Hello Molly Studentklänning - Jättefin studentklänning från hello Molly💗Den är i storlek M men sitter mer som en S, jag har vanligtvis mellan xs och s i kläder och denna satt prefekt på mig!! Den är helt ny med lappen kvar, den är endast testad en gång. Skriv vid funderingar💗
Studentklänning  - Supersöt vit kort klänning med puffärmar, broderade blommor och volangkant. Klänningen har en öppen rygg med knytband och v-ringad hals. Perfekt för sommarens alla tillfällen och ger en romantisk vibe.
Adoore klänning - Porto Dress - Peach från adoore, storlek 36. Jättefin klänning som är använd vid ett tillfälle 🧡 Nypris 1795
one shoulder volangklänning - Vit volangklänning som passar perfekt till studenten 💞 storlek Xs (170cm) men passar mig som är xs/s