Alla kategorier > Mode > Kläder > Klänningar
Glittrig miniklänning!
Glittrig miniklänning! - 89

Glittrig miniklänning!

Storlek: 34
Kategori: Klänningar
Märke: NA-KD
Färg: Svart

450 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Hej! Säljer nu min fina miniklänning från nakd! Den är svart med paljetter! Har använt den endast en gågn så den är i ett topp skick! Klänningen är öppen i ryggen, kommer ta flera bilder så ni kan se klänningen bättre! Nypris: 549

Nikita
Nikita
(6)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Glittrig miniklänning - Superfin svart glittrig klänning som sitter väldigt fint på! Endast använd vid ett fåtal tillfällen, så i nyskick!
Glittrig miniklänning - Svart miniklänning, låg i ryggen.
Miniklänning - Oanvänd miniklänning från NAKD i storlek 36.
Miniklänning - Supersnygg klänning från nakd
Glittrig tajt miniklänning - Jag säljer den här fina klänningen som är i jättebra skick då den aldrig kom till användning.
Miniklänning  - Svart tajt klänning från nakd. Använd en gång, skriv för egna bilder, eller prisförslag.
Svart miniklänning  - Jättesnygg svart klänning i kostymmaterial. Använd 1-2 gånger. Inga defekter.
Andra annonser från Klänningar
Visa alla
Vit klänning med volanger - Populär och eftertraktad klänning!! 💓 så fin till studenten!! Kontakta vid frågor annars är det bara att klicka på köp!!
Gul Zara klänning - Supersöt trendig gul och vit rutig klänning med smala axelband, volangkjol och rosett i ryggen. Klänningen har smockad midja. Storlek xs men funkar nog för s också eftersom att den är töljlig.
Jeansklänning med volanger - Snygg och trendig axelbandslös jeansklänning i ljusblå denim med figurnära passform och dubbla volanglager nedtill.
Studentklänning - Studentklänning i storlek S. Endast använd 1 gång
Hello Molly Studentklänning - Jättefin studentklänning från hello Molly💗Den är i storlek M men sitter mer som en S, jag har vanligtvis mellan xs och s i kläder och denna satt prefekt på mig!! Den är helt ny med lappen kvar, den är endast testad en gång. Skriv vid funderingar💗
Studentklänning  - Supersöt vit kort klänning med puffärmar, broderade blommor och volangkant. Klänningen har en öppen rygg med knytband och v-ringad hals. Perfekt för sommarens alla tillfällen och ger en romantisk vibe.
Adoore klänning - Porto Dress - Peach från adoore, storlek 36. Jättefin klänning som är använd vid ett tillfälle 🧡 Nypris 1795
one shoulder volangklänning - Vit volangklänning som passar perfekt till studenten 💞 storlek Xs (170cm) men passar mig som är xs/s