Alla kategorier > Mode > Kläder > Klänningar
Lång dress
Lång dress - 89 Lång dress - 90

Lång dress

Storlek: 36
Kategori: Klänningar
Märke: NA-KD
Färg: Vit

130 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Lång klänning med öppen rygg från nakd

Alexandra
Alexandra
(5)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Vit Maxi lång  klänning/ dress  - Den är jätte vin den är lång hela vägen ner det är väldigt fin
Lång klänning  - Så fin klänning 🩷Nypris 1599, Pris kan diskuteras vid snabb affär!!
Nakd dress - Ny och fin skick! Storlek 38 Slutsålt i Nakd
Wedding dress/prom dress - Ordinarie pris: 5200 nypris: 2000kr
Lång Klänning  - Den här midiklänningen har en bred, ojusterbar axelrem, en tunn, justerbar axelrem, sömdetaljer, liten cut out på bröstet, en hög sidoslits och en flowy fit. Den här midiklänningen
Vit studentklänning med långa ärmar - Superfin vit klänning med blommig spets och långa puffärmar. Lätt utsvängd nertill. Perfekt till studenten. Endast testad aldrig använd, prislapp kvar.
NAKD sweatshirt dress - Ascool sweatshirt klänning från Na-kd. Storlek 36. Säljer för 80+frakt, eller mötas upp💕
Andra annonser från Klänningar
Visa alla
Ljusgul långklänning med v-ringning - Gul super fin satinklänning, aldrig andvänd och prislappen är kvar! Säljer den pga jag valde en annan balklänning obs bilden är lånad men skriv så skickar jag fler
Poncho klänning - Säljer denna slutsålda klänningen från Nelly! Endast testad
Vit axelbandslös volangklänning - Söt vit kortklänning med smockad överdel och axelbandslös design. Kjolen har dubbla volanger i broderad bomull som ger en romantisk känsla. Perfekt för sommarens alla tillfällen.
Vit prickig kort klänning Zara - Supersöt vit kort klänning från Zara med svarta prickar, breda axelband och lätt rynkad kjol. Klänningen har en feminin v-ringning med liten twistdetalj framtill och är perfekt för varma dagar. Materialet känns lätt och luftigt.
Söt blommig klänning - Säljer denna sååå söta långa blommiga klänningen som är perfekt till midsommar!!💐💐💕💕💕
Vit blommig kortklänning med volang från Zara - Säljer en söt vit kortklänning med små blommor i blått och lila i storlek S från Zara. Klänningen är aldrig använd men har tyvärr inte prislappen kvar, jag köpte den på vinted för några veckor sedan och hon hade aldrig använt klänningen och den har inte kommit till användning för mig heller (kan se använd ut på bilden men den är bara lite skrynklig)💕💕
Grön blommig långklänning med v-ringning från ADOORE - Snygg långklänning i grönt med blommigt mönster och v-ringning från ADOORE. Klänningen har långa, vida ärmar och knappar framtill. Perfekt för dig som vill sticka ut med en färgglad och trendig look. Klänningen är endast använd 1 gång! Den är i storlek 38 men är liten i storlek!