Alla kategorier / Mode / Kläder / Klänningar
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Svart kort klänning från NA-KD - Säljer en svart kort klänning från NA-KD i storlek 36. Klänningen har puffiga korta ärmar, fyrkantig urringning och spetsdetaljer på axelbanden. Sitter snyggt och har en slim passform som framhäver figuren. Perfekt för dig som gillar stilrena och trendiga plagg. Använt en gång
Svart kort klänning från NA-KD - Supersnygg svart kort klänning från NA-KD med omlott-topp, cut out-detalj framtill och långa knytband i svart och champagnefärgat satin med fransar. Oanvänd, nypris 800
Kort svart klänning från NA-KD - Jättesöt kort svart klänning från NA-KD som passar mig som är XS! Jag köpte för att ha på en konsert för några år sedan och säljer för att den inte kommit till användning sedan dess och jag behöver pengar till min student
Svart kort klänning från NA-KD - En stilren svart kort klänning från NA-KD med breda axelband och fyrkantig ringning. Klänningen har en smickrande slim passform och en liten slits framtill för extra edge. Perfekt för dig som gillar minimalistisk och tidlös stil.
Svart kort klänning från NA-KD - Snygg svart kort klänning från NA-KD med långa, transparenta ärmar och rynkade detaljer längs kjolen. Klänningen har rund halsringning och dragkedja i ryggen. Perfekt för dig som vill ha en stilren och trendig look.
Svart kort klänning från NA-KD - Supersnygg svart kort klänning från NA-KD med tunna axelband och draperad urringning. Klänningen har en lätt utsvängd nederdel och är tillverkad i ett mjukt, följsamt material som ger en elegant siluett..
Svart klänning från NA-KD  - Svart klänning från NA-KD i mjuk bomullsmix. Klänningen har långa ärmar, snygg v-ringning med snörningsdetalj baktill och drapering längs ena sidan för en cool siluett. Perfekt för dig som gillar stilrena och trendiga plagg.
Na-kd 36 - Jättefin  säljer då den är för liten. Bomull och linne, eran klänning. Längre där bak
Svart kort klänning från NA-KD, stl 36
Svart kort klänning från NA-KD, stl 36 - 0 Svart kort klänning från NA-KD, stl 36 - 1

Svart kort klänning från NA-KD, stl 36

Storlek: 36
Kategori: Klänningar
Märke: NA-KD
Färg: Svart
Skick: Mycket bra skick

150 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer en svart kort klänning från NA-KD i storlek 36. Klänningen har en stilren och enkel design med rak passform, perfekt för dig som gillar minimalistiska vibes. Materialet känns mjukt och följsamt, vilket gör den superbekväm att bära.

Tuva Lundström
Tuva Lundström
(5)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Berlock armband - Ett super fint armband med olika berlocker, själva kedjan är från edblad men berlockerna från olika ställen aldrig använt då jag har ett annat men de är super fint och man kan styla de lite som man vill! Allt är i rostfritt stål så kommer inte bli fult eller börja rosta!
CeraWand svart locktång - Säljer en svart locktång från CeraWand med konformad keramisk stav och ergonomiskt handtag. Perfekt för att skapa snygga lockar och waves. Sladden är lång och roterbar för smidig styling. Passar dig som vill ha ett proffsigt resultat hemma.
Replay ljusblå bootcut jeans - Säljer ett par ljusblå jeans från Replay, modell New Luz med bootcut fit. Jeansen har klassisk femficksdesign, normal midja och är tillverkade i mjukt denimtyg. Perfekta för dig som gillar en avslappnad men ändå trendig look.
Gtech tights - super snygga gtech tights som har en osynlig snygg scrunch i rumpan. byxorna är bara använda 1 gång
Svart dunjacka Peak Performance - Snygg svart dunjacka från Peak Performance med huva och dragkedja framtill. Jackan har quiltad design och är lätt vadderad för extra värme. Perfekt för kalla vinterdagar och har en stilren look med diskret logga på bröstet.
Liknande annonser
Visa alla