Alla kategorier > Klänningar
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Klänning - Vit klänning från NAKD i storlek 36.  Är endast använd en halv dag och är inte smutsig eller trasig på något sätt.  Skulle säga att den är i nyskick🌟 Jag är 168cm lång Den är normal i storlek. Priset är diskuterbart! Fler bilder kan skickas privat😊
Klänning  - Något mindre 36a, går till mellan knä och fotled på mig som är 170cm. Polyester 🐈‍⬛
Klänning - Superfin klänning för studenten eller sommaren! Jag beställde två storlekar så den är helt oanvänd! Orginalpris 650kr
Klänning - Från NA-KD, aldrig använd (prislapp kvar). Knyts baktill i midjan
Klänning - Superfin vit klänning från Nakd🤍 nypris: 549kr, en knapp saknad tyvärr
Klänning - Intressekoll på denna klänning från nakd. Använd endast 1 gång!! Framhäver rumpan. Nypris 500
Klänning - Superfin klänning som användes på midsommar förra året som inte längre kommer till användning😍😍
Fin klänning! - Jättefin klänning från NAKD i storlek 34, använd en gång så i nyskick!⭐️
Klänning
Klänning - 89 Klänning - 90

Klänning

Storlek: 36
Kategori: Klänningar
Märke: NA-KD
Färg: Vit

200 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer min studentklänning från Nakd, använd endast en gång:)

Linnbengtsson
Linnbengtsson
(8)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Klänningar
Visa alla
Blommig kortklänning med volanger - Supersöt kortklänning med blått blommönster på vit botten. Klänningen har volangdetaljer vid ärmar och kjol, v-ringning och smockad rygg för skön passform. Puffiga kortärmar och omlottkänsla framtill ger en romantisk vibe. Perfekt för sommarens alla tillfällen!
Vit plisserad volangklänning från Zara - Sjukt populär och eftertraktad klänning från Zara! 💓💓så fin att ha på studenten eller liknande!!  kontakta vid frågor annars är det bara att klicka på köp!!💓
Ljusgrön volangklänning med puffärmar - Supersöt ljusgrön kortklänning med volangkant och puffiga axlar. Klänningen har en lös passform och är ärmlös med breda axelband och en stor krage. Perfekt för sommarens alla tillfällen!
Vit kort prickig sommarklänning - Supersöt vit kort klänning med svarta prickar och tunna axelband. Klänningen har en lätt utsvängd passform och markerad byst, perfekt för varma dagar. Tillverkad i ett lätt och luftigt material som känns skönt mot huden.
Marinblå balklänning  - Balklänning som är helt oanvänd, säljer då den var för liten. Storlek S
Blommig axelbandslös kortklänning - Söt axelbandslös kortklänning med volanger och blommigt mönster i ljusa toner av rosa och grönt på vit botten. Klänningen har omlottdetaljer upptill och är perfekt för sommarens alla tillfällen. Använd en gång, kolla gärna in min profil eller min Vinted för andra fina kläder!
Studentklänning volang - Superfin vit egen sydd klänning som passar perfekt tilll avslutning eller studenten. Jag är 165 cm o den är i storlek S🩷
Balklänning  med v-ringning - Ljusrosa långkläning perfekt till balen eller annan tillställning. Skriv för fler bilder. Jag är ca 170 cm lång. Passar s-xs.