Alla kategorier > Klänningar
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Lång svart klänning - Lång snart omlottklänning som är använd endast 1 gång
Lång klänning  - Säljer min fina långklänning från Nakd. Endast använd 1 gång
Lång klänning - Säljer denna otroliga lång klänning som jag aldrig använt. Super fin! Sitter perfekt!
Lång klänning från nakd - Lång klänning med slits där bak, har även ”gummi” vid bröstet så den inte åker med💕helt ny med lappar kvar. Har samma i vit
Lång klänning! - Tjock klänning från NA-KD i storlek XS!  Dubbel tyg med silkes inuti och ett lite glitter tyg utanpå! Väldigt skön och varm, perfekt klänning för hösten och vintern! ❄️💞
Svart lång klänning - Superskön långklänning från hm! ❤️
Lång svart klänning  - En lång svart klänning som når ner till nästan fötterna. Är 163 men den passar och är inte för lång för mig.
Lång svart klänning
Lång svart klänning - 89 Lång svart klänning - 90

Lång svart klänning

Storlek: S
Kategori: Klänningar
Märke: NA-KD

200 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

”Soft Line boat neck maxi” från nakd. Aldrig använt då den satt lite för stort på mig

Mandisens
Mandisens
(20)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Klänningar
Visa alla
Studentklänning  - Säljer denna superfina vita klänning, som passar PERFEKT till studenten!💕💕Den är från Åberg copenhagen, och är i storlek M men skulle säga att den passar S oxå! Säljer då den tyvärr är lite för stor för mig.💕💕 Klänningen är endast använd 1 gång!
Rosa klänning - Jätte fin rosa klänning från design by Amor💗 storlek S och jag tycker den sitter väldigt bra! Jag är ca 173 cm lång. Nypris 699kr!! Kommer inte gå lägre än 350kr💗
Blommig kortklänning med v-ringning - Supersöt kortklänning med blommigt mönster i ljusa toner av rosa, beige och grönt. Klänningen har djup v-ringning, långa puffärmar och flowy passform. Perfekt för sommarens alla tillfällen och ger en romantisk vibe. Är i nyskick då jag inte använt den mer än 2 gånger. M men passar S med!
Gul chiffongklänning från Peppermayo - Superfin gul kort klänning i chiffong från Peppermayo. Klänningen har halterneck med knyt i nacken, öppen rygg och volangig kjol. Materialet är lätt och luftigt med subtila ränder. Perfekt för sommarens alla tillfällen! Helt oanvänd och ny pris runt 1100kr sek. Storlek S
Gul volangklänning med cut out - SLUTSÅLD Supersöt kort gul klänning med puffärmar, djup v-ringning och cut out-detalj i midjan med rund spänne framtill. Kjolen har flera lager volanger som ger en flowy känsla. Perfekt för varma dagar!💛