Alla kategorier > Mode > Kläder > Klänningar
Blommig kortklänning med volang
Blommig kortklänning med volang - 0 Blommig kortklänning med volang - 1 Blommig kortklänning med volang - 2 Blommig kortklänning med volang - 3 Blommig kortklänning med volang - 4 Blommig kortklänning med volang - 5 Blommig kortklänning med volang - 6

Blommig kortklänning med volang

Storlek: S
Kategori: Klänningar
Märke: NA-KD
Färg: Flerfärgad
Skick: Mycket bra skick

300 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Söt kortklänning med blommigt mönster i rosa, gul och vit. Klänningen har v-ringning, långa ärmar och volangdetaljer nedtill. Tillverkad i ett lätt och luftigt material, perfekt för varma dagar. Midjan är markerad med resår för en smickrande passform. Öppen i ryggen med knytning

Celine
Celine
Senast aktiv: Senaste månaden
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Blommig kortklänning med volang - Supersöt kortklänning med öppen rygg. Endast använd en gång. Passar mig spm brukar ha XS
Blommig kortklänning  - Supersöt kort klänning från NA-KD med blommigt mönster i pastellfärger. Den har smala axelband, söt snörning framtill och en figurnära passform. Nyskick
Blommig kortklänning med volang - Charmig kortklänning i ljusrosa med blommigt mönster. Klänningen har långa ärmar och en söt volangdetalj vid låren. Klänningen är endast använd 1 gång så den är i princip som ny☁️ pris kan absolut diskuteras💕
Blommig kortklänning med volang - Söt kortklänning med blått, vitt och grönt blommönster. Klänningen har långärmade ärmar med lätt volang vid ärmslut och en lös, flowy passform. Perfekt för vår och sommar med sin lätta känsla och fina detaljer. Köpt i Frankrike och där har dem mindre storlekar så skulle säga att den sitter mer som en L men funkar bra om du har M i storlek då den också satt perfekt på mig med M i storlek. Endast använd ett fåtal gånger.
Blommig kortklänning med volang - Superfin kortklänning med blommigt mönster i rosa, orange och vitt. Klänningen har v-ringning med knyt framtill, volangdetaljer på ärmar och nederkant samt en luftig passform. Perfekt för soliga dagar och ger en fräsch vibe.
Blommig kortklänning med volang - Supersöt kortklänning i ljusbeige med blommigt mönster i blått, lila och rosa. Klänningen har volangdetaljer framtill, v-ringning och ett knytband i midjan. Perfekt för sommarens alla tillfällen och ger en romantisk vibe.
Blommig kortklänning med volang - Supersöt kortklänning med blommigt mönster i rosa och grönt på vit botten. Djup v-ringning, långa puffärmar och volangkant nertill. Klänningen har en luftig passform och är perfekt för varma dagar. Materialet känns lätt och flowy.
Andra annonser från Klänningar
Visa alla
Prickig Zara klänning - Supersöt vit kort klänning med svarta prickar och smala axelband. Perfekt för sommar dagar och ger en fräsch och trendig look.
Zara klänning - Säljer denna så fina och perfekta klänning från Zara!🥰 perfekt till student eller konfirmation.
Vit plisserad klänning med volang - Populär och eftertraktad klänning från Zara! 💓💓 perfekt till student eller liknande! Kontakta vid frågor annars är de bara att klicka på köp
Klänning Zara  - Söt vit klänning med tunna axelband och volangkant nertill. Klänningen har ett broderat spetsmönster över hela plagget och en figurnära passform upptill. Perfekt för sommarens alla tillfällen.
Vit prickig kortklänning med volang - Supersöt vit kortklänning med svarta prickar, långa puffiga ärmar och volangkant nertill. Klänningen har smockad midja, knyt i ringningen och är tillverkad i ett lätt, luftigt material som känns perfekt för varma dagar.
OANVÄND Balklänning - Oanvänd balklänning från Peppermayo, prislappen sitter kvar🩷. Är i storlek 34, och jag är 160cm och den är för lång, skulle säga att den passar någon som är 165-170.  Är köpt för 925kr, säljer för 800kr. Om du är intresserad eller har några frågor så hör av dig!🩷
Vit plisserad klänning med volangärm - Supersöt vit klänning med plisserad kjol och stora volangärmar. Klänningen har en luftig och flowy passform med fyrkantig ringning. Perfekt för dig som gillar romantisk och trendig stil.