Alla kategorier > Klänningar
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Ljuslila långklänning med blommigt mönster - Superfin ljuslila långklänning med vitt blommigt mönster. Klänningen har puffiga trekvartsärmar, v-ringning och en slits framtill. Perfekt för sommarens alla tillfällen! Materialet känns lätt och luftigt.
Ljuslila långklänning med volanger - Superfin ljuslila långklänning med tunna axelband och offshoulder-volanger. Klänningen har v-ringad urringning och flera lager volanger nertill för en flowy känsla. Perfekt för sommarens alla tillfällen. Materialet är tunt och lätt, troligtvis polyester.
Långklänning med blommigt mönster - Säljer en långklänning med lila och gröna blommor på mörklila botten. Klänningen har puffärmar och draperad detalj framtill. Perfekt för dig som vill sticka ut med ett romantiskt och elegant plagg.
Ljuslila blommig långklänning med slits - Säljer en söt ljuslila långklänning med vita småblommor och smala axelband som knyts upptill. Klänningen har en slits på sidan och är perfekt för varma dagar. Materialet känns lätt och luftigt. Den går över knäna på mig som är 170.
Ljuslila blommig långklänning - Helt ny ej använd.Säljer en romantisk långklänning i ljuslila nyans med blommigt mönster i lila, rosa och vitt. Klänningen har långa ärmar, v-ringning och knappar framtill. Perfekt för sommarens tillfällen och midsommarfirande.
Ljuslila långklänning från NLY Eve - Ny. Supersnygg långklänning i ljuslila satin från NLY Eve. Klänningen har breda axelband, markerad midja och en elegant slits framtill. Materialet är glansigt och ger en lyxig känsla, perfekt för speciella tillfällen. Dragkedja i sidan för enkel påklädning.
Ljuslila blommig långklänning med slits - Superfin långklänning i ljuslila med vita och gula blommor. Klänningen har smala axelband som knyts, söt snörning vid bysten och en snygg slits framtill. 💜
Ljuslila långklänning med blommigt mönster
Ljuslila långklänning med blommigt mönster - 0

Ljuslila långklänning med blommigt mönster

Storlek: 38
Kategori: Klänningar
Märke: Nelly
Färg: Lila
Skick: Mycket bra skick

250 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer en söt långklänning i ljuslila med små blommor. Klänningen har v-ringning och långa ärmar, perfekt för vår och sommar. Den har en feminin och flowy passform som känns både romantisk och trendig.

Elsasjoberg
Elsasjoberg
(11)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Klänningar
Visa alla
Ljusrosa satin långklänning med öppen rygg - Elegant ljusrosa satin långklänning med axelbandslös design och snygg öppen rygg. Storlek S! 🩷💗💖 Jag är 173cm till referens och det är jag på alla bilderna:) Endast testad , balklänning
!!SÖKER!!Svart kort klänning från Gina Tricot - Söker den här klänningen i storlek xs, har ni så här gärna av er! Kan max betala 400❤️
Soft Pink Satin Lace Dress 🎀 Y2K Feminine - Leg Avenue Satin- och Spetsklänning. Letat  efter en Pinterest värdig spetsklänning? Den här klänningen är gjord i lyxigt satinmaterial som är mjukt och glansigt och har en vacker & elegant passform som skapar en romantisk, sensuell siluett. Sånhär klänning är unik och sällsynt. Passar utmärkt för sommardagar, dejtkvällar, speciella tillfällen eller fest, och kan även användas som söt nattklädsel. Leg Avenue är känt för exklusiv och sensuell fashion. Riktig vintage y2k look med touch av coquette
Gul långklänning med spets och volanger - Säljer en gul balklänning från Jj’House med v-ringad urringning, spetsdetaljer på överdelen och flera lager volanger i kjolen. Klänningen har ärmlös design och är tillverkad i tunn tyll med broderade blommor.
Svart kort klänning med volang - Säljer helt ny klänning från zara, endast provad med prislappen kvar på🤍
Ljusblå axelbandslös miniklänning - Jättesöt klänning från peppermayo som jag köpte i somras. Den är aldrig använd och har prislapparna kvar! Säljer eftersom den tyvärr var för stor för mig. Klänningen är i storlek 38/M. Skriv om ni har några frågor.