Alla kategorier / Mode / Kläder / Klänningar
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Vit kort klänning med snörning - Säljer en vit kort klänning med smala axelband och snörning fram. Klänningen har ett broderat hålmönster och är figurnära med rynkade detaljer längs mitten. Perfekt för sommarens alla tillfällen!
Vit kort klänning med snörning - Supersöt vit kortklänning med volangkant och snörning framtill. Klänningen har korta ärmar, omlott-detaljer och rynkade sidor som ger en snygg passform. Perfekt för sommarens alla tillfällen!
Vit kort klänning med snörning - Snygg vit kort klänning med smala axelband och öppen rygg med snörningsdetalj. Klänningen har v-ringad hals och en lätt utsvängd kjol, perfekt för varma dagar. Stilren och enkel design som ger en fräsch look.
Vit kort klänning med snörning - Supersöt vit kort klänning med offshoulder eller puffärm, smockad överdel och snörning framtill. Kjolen har volangkant och klänningen är gjord i ett lätt, skönt bomullsliknande material. Perfekt för varma dagar och somriga vibes. Så fin och drömmig, stretchigt material!
Klänning m snörning
Klänning m snörning - 89 Klänning m snörning - 90 Klänning m snörning - 91

Klänning m snörning

Storlek: 36
Kategori: Klänningar
Färg: Vit

75 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Ny! Beige med knyt i ryggen. Att dö för på! Siden. Inköpt nelly.

Madeleine
Madeleine
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Concverse strl strl 5 - Användq en gång! Liten fläck på baksidan som säkert går att ta bort. Fräscha till hösten.
Low back mini dress small - Oanvänd med lapparna kvar!  Jag är 174cm, 63kg och den sitter perfekt
Canada goose chiliwack bombar jacka - Obs! Rymlig för att vara en xs! Du kommer i den som S och liten M med.  Passar både dam och herr!  Endast använd 3 gånger. Sen har den mest hängt i hallen.  Hel, ren och fräsch. Inköpt på NK som födelsedagspresent förra året.
Ralph lauren halsduk - Oanvänd halsduk från Ralph Lauren!  Mörkblå.  Rejäl halsduk i stickad merino ull
Söt klänning från zara - Söt liten klänning från zara. Snörning i midjan. Oanvänd
Klänning med snörning - Använd en gång! Från na-kd. Strl S Justerbar.  Jag är 174cm väger 63kg
LV passfodral - Äkta såklart. Aldrig använd.
Body Zara - Body från zara strl S
Solglasögon  - Äkta tom ford solglasögon!  Skicket som på bilden.
Gucci/adidas - Large modellen. Äkta och kvitto finns. Aldrig använd. Kom med bud!
Liknande annonser
Visa alla