Alla kategorier > Mode > Kläder > Klänningar
Sexig tight festklänning
Sexig tight festklänning - 89 Sexig tight festklänning - 90

Sexig tight festklänning

Storlek: 40
Kategori: Klänningar
Märke: Nelly

100 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer denna snygga vita festklänning. Från Nelly! Tight modell.

johannabry
johannabry
(21)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Festklänning  - Snyggaste festklänningen
Fest klänning  - Fest klänning från Nelly x Glamorous i storlek 36. Jag är ca 170 cm lång. Endast använd en gång.
Festklänning - Vit festklänning med silver detaljer på, dubbelfodrad så den är inte genomskinlig, jätte fin på passar inte mig längre men använt endast en gång.
Festklänning  - Säljer nu denna festklänning i storlek S. Är stretchig och i mycket bra skick.
festklänning - superfin vit festklänning med paljetter som är helt oanvänd då den är lite för stor för mig :/ storlek S, passar xs 🤍🤍 skriv privat för fler bilder!
Vit festklänning  - Vit klänning som kan användas till många tillfällen, midsommar, student eller bara en fin sommardag. Har bara använt klänningen en gång på studenten 💕
Andra annonser från Klänningar
Visa alla
Jeansklänning med volanger - Snygg och trendig axelbandslös jeansklänning i ljusblå denim med figurnära passform och dubbla volanglager nedtill.
Studentklänning - Studentklänning i storlek S. Endast använd 1 gång
Hello Molly Studentklänning - Jättefin studentklänning från hello Molly💗Den är i storlek M men sitter mer som en S, jag har vanligtvis mellan xs och s i kläder och denna satt prefekt på mig!! Den är helt ny med lappen kvar, den är endast testad en gång. Skriv vid funderingar💗
Vit klänning med volanger - Populär och eftertraktad klänning!! 💓 så fin till studenten!! Kontakta vid frågor annars är det bara att klicka på köp!!
Adoore klänning - Porto Dress - Peach från adoore, storlek 36. Jättefin klänning som är använd vid ett tillfälle 🧡 Nypris 1795
Grön blommig långklänning med v-ringning från ADOORE - Snygg långklänning i grönt med blommigt mönster och v-ringning från ADOORE. Klänningen har långa, vida ärmar och knappar framtill. Perfekt för dig som vill sticka ut med en färgglad och trendig look. Klänningen är endast använd 1 gång! Den är i storlek 38 men är liten i storlek!
Söt blommig klänning - Säljer denna sååå söta långa blommiga klänningen som är perfekt till midsommar!!💐💐💕💕💕