Alla kategorier > Klänningar
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Blå klänning - säljer min blåa klänning, den åt vänster! Den är i storlek xs o använd i endast några timmar
Blå klänning  - Ljusblå jätte söt klänning använd fåtal gånger
Blå klänning - Säljer en söt blå klänning med små leopardmönster. Från Nelly x Glamorous i storlek 36. Endast testad och lappar finns kvar på klänningen💙
Blå klänning - Blå klänning, ganska kort. Öppen i ryggen och även i vid bröstkorgen. Jättefin! Men kommer inte till användning. Nyskick, aldrig använd. Även otroligt skön!
Blå klänning  - Superfin blå klänning, använd fåtal gånger. Super bra skick💙
Blå klänning - Klänning från Nelly.com. Beställde fel storlek och går inte att skicka tillbaka så därför säljer jag. Den är ouppackad.
Blå klänning  - Underbar blå klänning från Nelly! Den är i Stl 34 och är aldrig använd🥰
blå klänning
blå klänning - 89 blå klänning - 90 blå klänning - 91

blå klänning

Storlek: 36
Kategori: Klänningar
Märke: Nelly

200 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

såå fin klänning med öppen rygg från Nelly som jag aldrig får användning för, men älskar den verkligen!!🤍 storlek: 36 kan mötas upp i Falkenberg eller skicka mot 66kr i fraktkostnad🚚

Bea Kristiansson
Bea Kristiansson
(9)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Klänningar
Visa alla
Zara klänning - Säljer denna eftertraktade klänning från Zara som tyvärr var för liten💞 Inga märkvärdiga problem förutom vid dragkedjan, men det var inget man såg när den var på❣️Visar på andra bilden!
Gul långklänning med spets och volanger - Säljer en gul balklänning från Jj’House med v-ringad urringning, spetsdetaljer på överdelen och flera lager volanger i kjolen. Klänningen har ärmlös design och är tillverkad i tunn tyll med broderade blommor.
Lila nattlinne från Victoria's Secret - Supersöt lila nattlinne från Victoria's Secret med tunna axelband och vit spetsdetalj vid halsringning och nederkant. Klänningen har några rosa fläckar i nedre kant (se 2 sista bilder). Storlek: S, passar 34-36. Dockans storlek: S
Glittrig grön kortklänning med öppen rygg - Supersnygg mörkgrön kortklänning med glittrigt tyg och lång ärm. Klänningen har en djup öppen rygg med knytband upptill och en lätt draperad effekt baktill. Perfekt för dig nu till jul och nyår. Kan skickas direkt för leverans till nyår!!☺️☺️
Ljusrosa satin långklänning med öppen rygg - Elegant ljusrosa satin långklänning med axelbandslös design och snygg öppen rygg. Storlek S! 🩷💗💖 Jag är 173cm till referens och det är jag på alla bilderna:) Endast testad , balklänning
Soft Pink Satin Lace Dress 🎀 Y2K Feminine - Leg Avenue Satin- och Spetsklänning. Letat  efter en Pinterest värdig spetsklänning? Den här klänningen är gjord i lyxigt satinmaterial som är mjukt och glansigt och har en vacker & elegant passform som skapar en romantisk, sensuell siluett. Sånhär klänning är unik och sällsynt. Passar utmärkt för sommardagar, dejtkvällar, speciella tillfällen eller fest, och kan även användas som söt nattklädsel. Leg Avenue är känt för exklusiv och sensuell fashion. Riktig vintage y2k look med touch av coquette