Alla kategorier > Klänningar
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Slutsåld klänning från Zara - Använt sparsamt! Inga defekter
Slutsåld klänning - Så otroligt fin klänning med volang nedtill! Snäppet blåare i verkligheten 🩷 Markerad i midjan. Slutsåld från Zara
Slutsåld söt klänning från Gina Tricot - Säljer denna söta klänning från Gina Tricot. Endast använd en gång.
Slutsåld klänning från Zara - Lånad bild! Säljer denna klänningen då jag har en likadan i en annan färg som jag använder oftare❤️
Slutsålda zara klänningen  - Säljer denna super populära zara klänningen som köptes förra året. Den är sparsamt använd och har inga tecken på användning. Storlek L men passar mig som vanligtvis är en s-m.
Slutsåld klänning ! - Slutsåld långklänning från Nelly. Storlek 36.
slutsåld klänning - IVYREVEL - Såååå fin klänning från Ivy Revel, helt slutsåld. Har tyvärr blivit förliten för mig då den är storlek 34. Hör av er för fler bilder eller vid frågor💕
Slutsåld klänning nakd  - Intressekoll på min klänning från NA-KD, enbart använd 1 gång och den är helt slutsåld, passar typ alla storlekar då den ska vara lite oversize
Helt slutsåld stickad klänning
Helt slutsåld stickad klänning - 89 Helt slutsåld stickad klänning - 90 Helt slutsåld stickad klänning - 91

Helt slutsåld stickad klänning

Storlek: M
Kategori: Klänningar
Märke: Nelly
Färg: Blå

279 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer denna underbara klänning från Nelly som är helt slutsåld!! Använd 2 gånger men kommer tyvärr inte till användning. Därför säljer jag den! Tryck inte på ”köp direkt”. Storlek M!

Amanda Vennberg
Amanda Vennberg
(19)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Klänningar
Visa alla
Vit blommig klännng med spets - Superfin vit kortklänning med blommigt spetsmönster och transparenta långärmar. Klänningen har v-ringning och volangdetaljer, perfekt för somriga tillfällen. Snygg och luftig passform som känns både trendig och romantisk. Superfin studentklänning som är använd endast 1 gång❣️
Vit plisserad kortklänning med volang -  Sjukt eftertraktad och populär klänning från Zara 💓Så så fin att ha på studenten!! 💓
Gul klänning - Säljer denna extremt söta fest blusen då den är lite liten för mig. Står ingen storlek men skulle säga den passar xs- s!
Vit spetsklänning med puffärmar - Superfin vit kort klänning med broderade spetsdetaljer och puffiga långärmar. Klänningen har smockad midja och volangkant nertill samt vid ärmslut. Perfekt för dig som gillar romantisk och trendig stil.
Klänning  - Väldigt populär Maje klänning i storlek 34 som är slutsåld. Köpt för 3.400kr i butik i Stockholm, har kvittot. Jag på bilderna är 164cm. Använd fåtals gånger💞
Vit offshoulder volangklänning - Säljer en söt vit kortklänning med offshoulder och flera lager volanger. Perfekt för sommarens alla tillfällen. Klänningen har en luftig passform och är ärmlös, vilket ger en fräsch och trendig look.
Blommig kortklänning med v-ringning - Supersöt kortklänning med blommigt mönster i ljusa toner av rosa, beige och grönt. Klänningen har djup v-ringning, långa puffärmar och flowy passform. Perfekt för sommarens alla tillfällen och ger en romantisk vibe. Är i nyskick då jag inte använt den mer än 2 gånger. M men passar S med!
Gul volangklänning med cut out - SLUTSÅLD Supersöt kort gul klänning med puffärmar, djup v-ringning och cut out-detalj i midjan med rund spänne framtill. Kjolen har flera lager volanger som ger en flowy känsla. Perfekt för varma dagar!💛