Alla kategorier > Mode > Kläder > Klänningar
Klänning
Klänning  - 89

Klänning

Storlek: 34
Kategori: Klänningar
Märke: Nelly
Färg: Rosa

200 SEK

Frakt från 45 SEK
Beskrivning

En rostig rosa klänning från Nelly. Aldrig använd i storlek 34.

Tuva
Tuva
(2)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Klänning - Helt ny aldrig använd, fin sommarklänning, den är från nelly och är i storlek 34!
Klänning - Säljer min jätte fina klänning från i sommars, då den inte kommer till användning längre. Perfekt för sommaren eller bal 🥰 Är använd endast en gång. Skriv om du har frågor annars använd köp nu 💗
Klänning  - Super fin kort rosa klänning med långa ärmar och blommor och dragkedja i bak från Nelly i storlek 34/xs
Ljusrosa klänning - Ljusrosa långklänning med volanger och bandeau-topp. Tunt, luftigt material som ger ett drömmigt intryck💞
Fin sommar klänning - Klänning som passar perfekt till alla tillfällen under sommaren. Används inte längre och säljer nu vidare den
Klänning - Rosa klänning från Nelly, använd endast 1 gång. Passar xs, s, m
Klänning den Nelly - Klänning från NLY Trend i storlek 34. Inköpt för cirka 2 år sedan men endast använd ett fåtal gånger.
Andra annonser från Klänningar
Visa alla
Klänning - Så fin sommarklänning från Zara. Super populär🩷
Prickig Zara klänning - Supersöt vit kort klänning med svarta prickar och smala axelband. Perfekt för sommar dagar och ger en fräsch och trendig look.
OANVÄND Balklänning - Oanvänd balklänning från Peppermayo, prislappen sitter kvar🩷. Är i storlek 34, och jag är 160cm och den är för lång, skulle säga att den passar någon som är 165-170.  Är köpt för 925kr, säljer för 800kr. Om du är intresserad eller har några frågor så hör av dig!🩷
Vit volangklänning från NA-KD - Supersöt vit kortklänning från NA-KD med tunna axelband och flera lager volanger.
Vit prickig kortklänning med volang - Supersöt vit kortklänning med svarta prickar, långa puffiga ärmar och volangkant nertill. Klänningen har smockad midja, knyt i ringningen och är tillverkad i ett lätt, luftigt material som känns perfekt för varma dagar.
Ärmlös klänning - Blå ärmlös klänning köpt på marknad i Italien. Pris kan såklart diskuteras!
Balklänning gul - Världens finaste långa silkes klänning som passar perfekt till bal eller bröllop. Aldrig använd💛