Alla kategorier > Mode > Kläder > Klänningar
Aftonklänning
Aftonklänning - 89 Aftonklänning - 90

Aftonklänning

Storlek: S
Kategori: Klänningar
Märke: Nelly
Färg: Lila

200 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Använd 1 gång Velvetmaterial Storlek S Kan passa M Bra skick

Ajla Selimagic
Ajla Selimagic
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Aftonklänning  - Aftonklänning i ljus blå/lila, använd 1 gång.
Aftonklänning - Märke: Lissa Typ: Aftonklänning Storlek: 36/38 (korsett, går att justera) Storlek uppskattad: Ja Färg: Lila Material: Polyester Mönster: Enfärgat Kroppstyp: Kvinna Längd på klädesplagg: Midi
Ljuslila aftonklänning  - Använd en gång. Nypris: 1500 kr
Marinblå aftonklänning  - Elegant marinblå aftonklänning på överde. Klänningen är bara använd 1 gång och är i mycket bra skick. Den är köpt från Nelly.
Aftonklänning - Ljusblå satinliknande glansig balklänning med slits, semi-backless, använd en gång.
Aftonklänning  - Använt denna klänning en gång för flera år sen på en väninnas bröllop. Köpte den för ungefär 3500kr i en liten butik i Italien. Klänningen har även en tillhörande sjal som man kan använda.
Aftonklänning från Nlyeve - Jättefin ny klänning ifrån Nelly köpt för 799kr och säljes nu för endast 200 plus frakt. Kom tyvärr inte till användning.
Andra annonser från Klänningar
Visa alla
Vit prickig kort klänning - Söt vit kort klänning med svarta prickar och tunna axelband. Klänningen har en lätt utställd passform och knappar framtill. Perfekt för varma dagar och ger en fräsch och ungdomlig look.
Balklänning gul - Säljer nu min fina ljusgula balklänning. Endast använd på balen💛Har några små små defekter men inget som syns💛Storlek S, jag är 161 cm och på bilden har jag klackar till klänningen💛
Brun mönstrad kortklänning med volang - Säljer en snygg kortklänning med brunt och vitt zebramönster. Klänningen har ärmlös design, smockad midja och volang nertill. Perfekt för dig som gillar trendiga och unika plagg. Materialet känns lätt och luftigt.
Zara klänning - säljer denna så eftertraktade klänning från Zara som är svår att få tag i och otroligt poppis!!🤩🤩💖💖 Storlek L men jätteliten i storlek, jag har XS/S och se bild 2 för att se hur den sitter på mig, är 159 för ref😊 har axelband
Balklänning - Superfin klänning från Zara som ej säljs längre. Endast använd en gång. Storlek S/36, kan diskutera pris
Vit blommig klänning - Helt i nyskick med prislappen kvar säljer då den är för liten på mig.
 Gul volangklänning - Supersöt ljusgul klänning med volanger. Från Zara och sparsamt använd, bra kvalitet. Köpte 2022 från Zara. Använd 3 gånger
Student klänning Adoore - Supersnygg från Adoore. Bara använd en gång så nyskick! Perfekt som studentklänning