Alla kategorier / Mode / Kläder / Klänningar
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Blommig klänning  - En söt blommig klänning som inte används längre. Lite smutsig men det bör försvinna men har inte testat att ta bort.
Blommig klänning  - Jättesöt blommig klänning som är perfekt till sommaren💕
Blommig klänning  - Blommig klänning, använd en gång
Klänning blommig  - Oanvänd
Blommig klänning  - Blommig klänning. Skriv för fler bilder och frågor🌸
Blommig klänning  - Asså hur fint 😊 Köp nu för 90kr
Blommig klänning  - Supersöt rosa klänning med blommönster och volanger. Tror de passar de flesta då den är superstretchig. Några små fläckar men inget som märks. Kom gärna med prisförslag 🌸
Blommig klänning
Blommig klänning  - 89 Blommig klänning  - 90

Blommig klänning

Storlek: S
Kategori: Klänningar

100 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Blommig klänning från Nelly med prislapp kvar.

Elise
Elise
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Lågmidjade jeans - Lågmidjade bootcut jeans från zalando endast använda en gång! Hör av er vid fler bilder eller frågor
Stickad t-shirt - Beige croppad stickad t-shirt från zara i storlek s.
Halterneck topp - Sjukt fin festlig halternecktopp från BikBok i storlek S. Toppen är i mycket gott skick då den endast är använd ett fåtal gånger. Hör av er för fler frågor eller bilder!
Beige halternecktopp  - Beige croppad halternecktopp från zara i storlek s.
Beiget linne - Beiget linne från zara i storlek s
Liknande annonser
Visa alla