Alla kategorier / Mode / Kläder / Klänningar
Vit klänning
Vit klänning  - 89 Vit klänning  - 90

Vit klänning

Storlek: M
Kategori: Klänningar
Märke: Asos
Färg: Vit

99 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer denna enkla men väldigt stilrena vita klänning som jag tänkte ha till studenten men hittat en annan ❤️‍🔥

Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Nike Air Jordans i blått och vitt - Snygga Nike Air Jordans i en stilren kombination av blått, vitt och svart. Skorna har en mid-hög modell med snörning och den klassiska Nike-loggan på sidan. Modellen ”Obsidians” och i strl 38.5, i bra skick och använda fåtal gånger.
Beige leopardmönstrad stickad tröja - Säljer en beige stickad tröja med svart leopardmönster. Tröjan har rund halsringning, ribbade muddar och en loose passform. Perfekt för dig som vill ha en trendig och bekväm look med lite edge.
D&G ljusblå jeans - Säljer ett par ljusblå jeans från D&G med klassisk femficksdesign och snygga detaljer som logopatch på bakfickan. Modellen är rak med låg midja och normal passform. Jeansen är tillverkade i bomull.
Glittrig kortklänning i guld - Säljer en superfin glittrig kortklänning i guldfärg med långa ärmar och volangdetaljer vid ärmsluten. Klänningen har en transparent look och är perfekt för dig som vill sticka ut på festen. Materialet känns lätt och skimrande. Prislapp kvar.
Liknande annonser
Visa alla
Vit klänning - Hei, jag säljer den här klänning storlek 40 eftersom den är för stor för mig. Klanningen ar helt ny, prislappen är kvar och priset kan diskuteras vid en snabb köp. Den finns i Nacka men kan mötas upp i T-centralen.
Vit klänning  - Vit klänning ifrån ASOS design 💓 Storlek (S) Använt 1 gång till skolavslutning) Säljer för 300kr. köptes för ca 600kr med frakt.  Är i nyskick finns inga tecken på användning. Syns inte igenom är i tjockt vit tyg.
Vit klänning  - Säljer nu denna superfina studentklänningen!Den är endast använd 1 gång, därav som ny. Köpt på Asos för 599kr!🤍
Vit klänning  - Den är från asos, storlek 36 men skulle säga att den passar mer en 34
Vit kort klänning - Jätte jättefin och elegant klänning från ASOS. Passar perfekt till student men även bröllop. Slutsåld i dem flesta storlekarna på hemsidan. Jag säljer klänningen för att den var för stor och returtiden gick ut. Den är bara testad en gång och kommer jättefint packiterat. Skriv för flera bilder eller gå in på asos hemsida.
Vit klänning - Vit klänning som även funkar super som studentklänning! Strlk 38a som är slutsåld på hemsidan💕Helt nyskick med lapp kvar för att jag ej hann skicka tillbaka den.
Fortsätt i appen →