Alla kategorier > Klänningar
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Röd balklänning - Röd balklänning i spets i mermaid modell. Det är storlek s men är insydd i midjan några cm och är uppsydd så den passar mig som blir 160 med klackar, så passar mer xs. Är i jättebra skick och är ej smutsig. Den sista bilden visar den inbyggda ”BH’n” och bilderna är tagna från en annan person men den ser såklart likadant ut.  Fråga gärna fler frågor. Jag postar klänningen inom 1-2dagar💕
Balklänning nelly - Röd balklänning från Nelly i storlek 34. Använd en gång, dock lite sliten allra längst ner
Röd balklänning - Bra skick, endast använd en gång.
Röd Balklänning Nelly - Superfin mörkröd balklänning från Nelly i materialet satin, sitter som en smäck! Storlek 34, endast använd 1 gång så som ny. Axelbanden går att använda på 2 olika sätt, slits på sidan. Nypris 899kr Perfekt till Jul och Nyår!
Röd balklänning med blommor  - Lång röd balklänning med blommor som detaljer. Klänningen har ett litet släp, jag är 164 som referens. Aldrig använd, köpt begagnad. Tryck inte på KÖP DIREKT utan skriv privat om du är intresserad! 💛
Röd balklänning från Nelly
Röd balklänning från Nelly - 89 Röd balklänning från Nelly - 90 Röd balklänning från Nelly - 91

Röd balklänning från Nelly

Storlek: Xs/34
Kategori: Klänningar
Märke: Nelly
Färg: Röd

300 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer en oanvänd röd balklänning från Nelly. På min bild ser klänningen mer rosa ut än i verkligheten, se lånad bild för rätt färg. Klänningen sitter exakt som på bilden med svart klänning som säljs i annan annons.

Anna
Anna
(4)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Klänningar
Visa alla
Lila nattlinne från Victoria's Secret - Supersöt lila nattlinne från Victoria's Secret med tunna axelband och vit spetsdetalj vid halsringning och nederkant. Klänningen har några rosa fläckar i nedre kant (se 2 sista bilder). Storlek: S, passar 34-36. Dockans storlek: S
Glittrig guld och svart kortklänning - Populär klänning från Zara o perfekt till nyår🩷 säljer då den var för liten. Inga defekter och avtagbar axelband.
sommarklänning - jättefin klänning💕 nästan aldrig använd.
Vit plisserad kortklänning med volang - INTRESSEKOLL på min så fina och eftertraktade klänning från Zara säljer vid bra pris!! 🙏🏼🙏🏼 säljer inte under 1500
Gul långklänning med spets och volanger - Säljer en gul balklänning från Jj’House med v-ringad urringning, spetsdetaljer på överdelen och flera lager volanger i kjolen. Klänningen har ärmlös design och är tillverkad i tunn tyll med broderade blommor.
Vit långklänning med rosett i ryggen - Nu säljer jag min fina balklänning jag hade i våras! Den är alltså bara använd en gång. Den är lång och har en stor, fin rosett i ryggen. Den har ett långt släp men jag har sytt upp det så att det inte släpar lika mycket. Jag är ca 1.70 och den gick hela vägen ner med klackar på!! Jag köpte den för 1700, så 1200 är ett väldigt bra pris. Hör gärna av er vid frågor osv!
Ljusrosa långklänning med djup v-ringning - Supersnygg ljusrosa långklänning med djup v-ringning och halterneck. Klänningen har öppen rygg, så himlans fin!😍 Använd en gång under min bal❣️