Alla kategorier > Mode > Kläder > Klänningar
Blommig kortklänning från Newbie
Blommig kortklänning från Newbie - 0

Blommig kortklänning från Newbie

Storlek: 86
Kategori: Klänningar
Märke: Newbie
Färg: Vit
Skick: Bra skick

185 SEK

Frakt från 45 SEK
Beskrivning

Supersöt kortklänning från Newbie med blommigt mönster. Klänningen har volangdetaljer vid axlarna och är ärmlös. Perfekt för varma dagar och somriga vibes!🌸 Använd en gång. Storlek 86

Loving_life
Loving_life
(3)
Senast aktiv: Idag
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Blommig kortklänning från Newbie - Supersöt kortklänning från Newbie med blommigt mönster i rosa och grönt på vit botten. Klänningen har volangärmar, spetsdetaljer och rynk framtill. Perfekt för sommarens alla tillfällen!🌸 Fläckar storlek 86
Blommig kortklänning från Newbie - Supersöt vit kortklänning från Newbie med små blommor i rosa, orange och grönt. Klänningen har volangdetaljer vid axlarna, knappar bak och ärmlös design. Perfekt för varma dagar och riktigt gullig stil.
Blommig kortklänning från Newbie Newbie flerfärgade klänning, storlek 74 - Supersöt kortklänning från Newbie i storlek 74. Klänningen är vit med små blommor i rosa och gult, har volangdetaljer vid axlarna och knappar framtill. Perfekt för vår och sommar, tillverkad i mjuk bomull. Söt klänning med blommigt mönster och volangdetaljer. Klänningen har knappar framtill.
Blommig kortklänning från Newbie - Supersöt kortklänning från Newbie med blommigt mönster i ljusa toner och volangdetaljer. Klänningen är ärmlös och har knappar framtill. Perfekt för varma dagar och ger en somrig känsla.🌸 Fint använt skick. Storlek 86
Blommig klänning från Newbie - Söt blommig klänning från Newbie i storlek 74 för 6-9 månader. Klänningen har volangdetaljer och är ärmlös, perfekt för varma dagar. Den har ett fint blommönster i mjuka färger som rosa, blå och gul.
Blommig klänning från Newbie  - Supersöt klänning från Newbie i vitt med blommigt mönster i rosa, blått och gult. Klänningen har korta puffärmar, rund hals och spetskant nertill. Tillverkad i mjuk bomull, perfekt för sommarens alla tillfällen.
Blommig klänning från Newbie stl 92 - Supersöt ljus klänning från Newbie med blommigt mönster och små fåglar. Klänningen har lång ärm, volangdetaljer i midjan. Perfekt för vår och sommar!🌸 Oanvänd. Storlek 92
Blommig kortklänning från Newbie - Supersöt kortklänning från Newbie med romantiskt blommönster i beige, rosa och bruna toner. Klänningen har volangärmar, spetsdetaljer och knappar i ryggen. Perfekt för varma dagar och somriga tillfällen.
Andra annonser från Klänningar
Visa alla
HM klänning - Så fin eftertraktad klänning från HM, helt oanvänd med lapp kvar - säljes pga har ej kommit till användning. Perfekt till sommarens alla tillfällen eller kanske studenten? Första bilden är lånad.
Vit och marinblå virkad kortklänning - Supersöt klänning som passar perfekt till sommaren!❤️☀️
Svart långklänning med spetsdetalj - Elegant svart långklänning med axelbandslös design och smala knytband på axlarna. Aldrig använd, säljer då den inte passade när jag fick hem den. Klänningen har en transparent spetsdetalj i midjan som ger en snygg kontrast och markerar siluetten. Perfekt för dig som vill ha en stilren och trendig look.
Vit prickig volangklänning offshoulder från Zara - Jättefin volangklänning från Zara!
Viral Blommig volangklänning med puffärm Zara viral  - Supersöt klänning med volanger och broderi ifrån Zara! Inga defekter alls! Så snygg
Svart offshoulder kortklänning - Snygg svart kortklänning med offshoulder och puffig volang nedtill. Klänningen har en smockad överdel och är tillverkad i ett lätt, syntetiskt material som ger en cool och trendig look. Endast använd en gång! Super fin men kommer tyvärr inte till användning. Skriv gärna först om du är intresserad🩷🩵
SLUTSÅLD VIT ZARA KLÄNNING - Säljer min super söta vita kortklänning med v-ringning, långa ärmar och fina spetsdetaljer från zara. Klänningen har knappar framtill och volang i nederkanten. Perfekt för sommarens alla tillfällen eller till studenten. Klänningen är knappast använd och säljer pga att den tyvärr inte kommit till användning. 💕💕OBS: de första två bilderna är lånade