Alla kategorier / Mode / Kläder / Klänningar
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Ny Oh Polly Klänning  - Ny superfin metallic klänning från Oh Polly i storlek 34. Har stretch i sig, dragkedja på sidan. Prislapparna är kvar. Nypris $50💕
Oh polly guldig klänning  - Säljer min guldiga klänning från oh polly krystelle.  Jag har endast använt den en gång men jag har kortat ner den hos skräddare så den passar perfekt för dig som är 155-160 beroende på klackar ( jag är 155 och hade klackar)
Oh polly klänning - Säljer nu min oh-polly klänning i storlek xs. Volangen på armarna har jag sytt bort då de inte var fint enligt mig. Resten av klänningen är tipp-topp! Sitter så OTROLIGT fint på kroppen
Oh polly klänning  - Ljusrosa axelbandslös midiklänning med glittrig, figurnära överdel och rak halsringning. Den markerade midjan övergår i en luftig och voluminös kjol som slutar mitt på vaden. Kjolen är sydd i ett tunt, skirt material med mjukt fall, medan överdelen har en skimrande struktur. En elegant prinsessmodell med romantisk vibe.
Oh polly klänning  - Vinröd långklänning med kroppsnära passform, smala axelband och fyrkantig ringning. Klänningen har dekorativa blommiga spetsdetaljer med glittrande paljetter över hela ytan, slitsliknande struktur nertill och en vackert snörad, öppen rygg. Den figurnära modellen går ner till golvet och ger en elegant bal- eller festlook. Helt ny! Köpte i för liten storlek
Guldig paljettklänning från Oh polly - Säljer en glittrig guldig kortklänning från Oh polly med långa ärmar och djup v-ringning. Klänningen är täckt av paljetter och har en figurnära passform som verkligen sticker ut. Endast provad, klänningen sticks inte eller är oskön.
Guld satin klänning Oh Polly - Supersnygg kort klänning från Oh Polly i färgen Guld satin. Klänningen har smala axelband, draperad design och figurnära passform som framhäver formerna. Perfekt för dig som vill sticka ut med en lyxig och trendig look.
Oh polly klänning
Oh polly klänning - 89 Oh polly klänning - 90

Oh polly klänning

Storlek: XS
Kategori: Klänningar

200 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Superfin nyårsklänning från oh polly som är helt oanvänd pga att den inte passade mig. Storlek UK 6 som är ungefär som xs

Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Chimi solglasögon  - Supercoola solglasögon i nyskick från chimi i modellen 004 och färgen Mango. Helt slutsålda på hemsidan nypris 1100 kr
Lila Converse  - Lila låga Converse i väldigt fint skick
Balklänning  - Grön superfin balklänning från bubbleroom. Den är kortad på längden så passar en person som är 160 med ca 10 cm klackar eller någon som är 170 utan klackar. Inga defekter
Liknande annonser
Visa alla
Fortsätt i appen →