Alla kategorier / Mode / Kläder / Klänningar
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Nyårs klänning  - Jättesnygg paljett klänning från Zara!! Perfekt till nyår och endast använd 1 gång 🙌🏼🙌🏼🙌🏼
Nyårs klänning - Jättefin tajt klänning i storlek S. Köpte i en vintage butik i Frankrike/Nice❤️ Passar perfekt till jul eller nyår! Den är från Zara från början, gamla Zara.
Nyårs klänning - Jäättte söt nyårs klänning. Kort med shorts, spets på överkroppen och satin till underdel. Diskret dragkedja därbak. Använd en gång och har inga defekter och är som ny! Perfekt nu inför kommande nyår eller en härlig utekväll. Köptes på Zara, finns inte längre. Köpte den för 600kr.
Nyårs klänning  - Storlek Xs🖤🎉 Perfekt för nyårsdagen/afton
Nyårs klänning - Jättefin klänning perfekt till nyår!! Den ör i xs men är ganska stretchig så passar större storlekar också!!!
Nyårs klänning  - Skit snygg svart klänning med fina detaljer. Perfekt inför nyår eller fest! Från asos, helt oanvänd.
Nyårs klänning  - Klänning med strass  Midi längd  Använd en gång
Nyårs klänning
Nyårs klänning - 89

Nyårs klänning

Storlek: 34
Kategori: Klänningar
Märke:
Färg: Svart

400 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer denna svarta glittriga klänningen som är öppen i ryggen. Storlek XS/34 Kom med pris förslag, men säljer inte under 400kr. Skriv för fler bilder. Aldrig använd!!!

Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Orange klänning - Orange klänning.
Stickad tröja - Stickad tröja från H&M i mohairmix. Har lite längre armar och slit. Använd Max 3 gånger.
Stickad tröja - Stickad tröja från Gina Tricot med slit på armarna. Använd en gång och är slutsåld.  Mitt pris 400kr❤️
Skjorta  - Pärlvit skjorta!! Använd Max 2 gånger. Inga defekter.  ❤️❤️
Vit blus från Vero Moda  - Vit blus från vero Moda! Storlek XS. Köpt för 400.
Liknande annonser
Visa alla
Fortsätt i appen →