Alla kategorier > Mode > Kläder > Klänningar
Nyårsklänning
Nyårsklänning - 89

Nyårsklänning

Storlek: s
Kategori: Klänningar
Märke: Pull & Bear
Färg: Silver

200 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer den här fina glansiga/glittriga klänning från pull&bear (den stretchas ut när man sätter på sig den).

Clara
Clara
(4)
Senast aktiv: Senaste månaden
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Nyårsklänning  - Paljettklänning perfekt till nyår, massa paljetter med jätteskönt innertug så den ej kliar💕 nyskick
Nyårsklänning - En glittrig klänning till salu! Den är aldrig använd och prislappen är fortfarande kvar. Det är inget fel på den utan jag har helt enkelt inte haft något bra tillfälle att ha på den, men tycker helt klart att den är perfekt för till exempel nyårsfirande! Klänningen är i storlek 38, sitter relativt tajt och har även en öppen rygg.
Kortärmad nyårsklänning  - En jättefin klänning med paljetter, perfekt till nyår. Den är lite öppen i ryggen och har en så fin passform. Säljer för att jag har en annan klänning till nyår, jättefint skick! 💕
Nyårsklänning med paljetter  - Säljer en superglittrig paljettklänning i silver! Passar perfekt till nyår 💋‼️aldrig använd, endast testad 💋
Andra annonser från Klänningar
Visa alla
Prickig Zara klänning - Supersöt vit kort klänning med svarta prickar och smala axelband. Perfekt för sommar dagar och ger en fräsch och trendig look.
Vit kortklänning med svarta volangdetaljer - Supersöt vit kortklänning med puffärmar och svarta volangdetaljer i midjan. Klänningen har en lätt A-linjeform och markerad midja med cut out-effekt. Perfekt för dig som vill ha en unik och trendig look. det är storlek 164 13 till 14 år, men skulle säga att den passar någon som har  XS
Vit plisserad klänning med volang - Populär och eftertraktad klänning från Zara! 💓💓 perfekt till student eller liknande! Kontakta vid frågor annars är de bara att klicka på köp
Vit prickig kortklänning med volang - Supersöt vit kortklänning med svarta prickar, långa puffiga ärmar och volangkant nertill. Klänningen har smockad midja, knyt i ringningen och är tillverkad i ett lätt, luftigt material som känns perfekt för varma dagar.
OANVÄND Balklänning - Oanvänd balklänning från Peppermayo, prislappen sitter kvar🩷. Är i storlek 34, och jag är 160cm och den är för lång, skulle säga att den passar någon som är 165-170.  Är köpt för 925kr, säljer för 800kr. Om du är intresserad eller har några frågor så hör av dig!🩷
Zara klänning - Säljer denna så fina och perfekta klänning från Zara!🥰 perfekt till student eller konfirmation.
Vit plisserad klänning med volangärm - Supersöt vit klänning med plisserad kjol och stora volangärmar. Klänningen har en luftig och flowy passform med fyrkantig ringning. Perfekt för dig som gillar romantisk och trendig stil.