Alla kategorier > Klänningar
Karmamia kimono stl M
Karmamia kimono stl M - 89 Karmamia kimono stl M - 90 Karmamia kimono stl M - 91 Karmamia kimono stl M - 92

Karmamia kimono stl M

Storlek: M
Kategori: Klänningar
Färg: Flerfärgad

600 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Skir tunika / klänning från Karmamia stl M Nyskick Zigzack mönster

Victoria
Victoria
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Kimono - Oanvänd. Köparen betalar frakt.
Mönstrad kimono från Monki - Säljer en färgglad kimono från Monki med ett tropiskt mönster i grönt och rosa. Perfekt för att lägga till en touch av stil till din outfit. Den har en lös passform och är tillverkad i ett lätt material.
Sommarklänning Noisy May stl M - Ljus sommarklänning med små blommor. Noisy May stl M. Fint skick.
Mönstrad kimono  - Kimono med ett färgglatt paisleymönster i svart, orange och rosa. Kimonon har trekvartsärmar, fickor och ett knytband i midjan. Snygg både stängd och öppen med knytning baktill! Lent viskos satin tyg. Strl S/M. ord.pris 899:-
Blommig klänning stl M - Klänning från Zara använd fåtal gånger. Väldigt fint mönster. Lite sliten i kanten längst ner. Skickar bild om ni vill ha:)
Great london plains klänning i stl M - Great london plains klänning i stl M. Toppskick
Andra annonser från Klänningar
Visa alla
Super snygg volangklänning - Supersöt vit kort klänning med svarta prickar och volanger. Axelbandslös modell med hjärtformad urringning och markerad midja. Perfekt för dig som vill sticka ut med en lekfull och trendig look. ❗️Stor i bysten så man har det i baktanken❗️
Rosa volangklänning med axelband - Söt kort klänning i ljusrosa toner med volanger och tunna axelband. Klänningen har ett lager-på-lager-utseende och ett lätt, luftigt tyg som passar perfekt för varma dagar✨💭🩷
Rosa kortklänning med volang - Säljer min jätte jätte söta rosa klänning då jag måste rensa min garderob. Den är jätteskön och verkligen en perfekt sommarklänning.
Ljusrosa balklänning med spets - Elegant ljusrosa långklänning med tunna axelband och öppen rygg med snörning. Klänningen har ett vackert blommigt spetsmönster och en svepande siluet. Perfekt för speciella tillfällen som balen. Den är aldrig andvänd och nypris är 1000!💗💗
Vit klänning med spets och volang  - Så fin vit klänning med spets och långa puffärmar💕 Storlek S och mycket bra skick, aldirg använd av mig. Skicka prisförslag, så diskuterar vi💕
Volang miniklänning Zara  - Säljs ej längre! Prefekti till studenten. Jättepopulär 💗💕