Alla kategorier > Klänningar
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Klänning By Malina - Superfin klänning i en fantastisk blå färg, perfekt för de flesta tillställningarna. Är absolut öppen för prisförslag, kan mötas upp i Stockholm och det är bara att skriva för fler bilder!
Klänning By Malina - Otroligt fin klänning från By Malina, perfekt till de flesta tillställningar💕
By malina klänning  - Som ny endast använd en gång då den är ganska stor i mig för den är L ocj jag brukar ha S/xs❤️ jättefin klänning som inte säljs längre nypris ca 2400❤️färg aqua
By stina klänning - By stina bal satin klänning i ljusblå. Använd en gång och säljer nu. Hör av dig så snabbt som möjlig ifall du vill köpa så den hinner komma till balen( ifall du ska ha den till balen) Pris kan diskuteras!
By Malina klänning - Jättefin populär klänning från by Malina. Perfekt för student/sommar tillställningar. Klänningen är använd endast 1 gång och är i absolut nyskick utan några som helst defekter! Original pris 3136.
By malina klänning - Hej tänkte kolla om någon är intresserad av att köpa denna klänning den är storlek M men skulle säga att den känns som mellan S-M. Nypris 2300kr
By malina blå klänning  - Elegant blå klänning i spets med volanger och långärmad design. Den har en v-ringad hals och flera lager av volanger som ger en romantisk känsla. Perfekt för speciella tillfällen. Helt oanvänd med prislapp kvar. Ordinarie pris 2800kr men slutsåld.
Klänning från by anastasia
Klänning från by anastasia - 89 Klänning från by anastasia - 90 Klänning från by anastasia - 91

Klänning från by anastasia

Storlek: M
Kategori: Klänningar
Färg: Blå

170 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Blå klänning med slits från by Anastasia med lappen kvar och är oanvänd. (bilderna är på min kompis klänning som är likadan). Köpt för 399.

Maja Gustafsson
Maja Gustafsson
(1)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Klänningar
Visa alla
Gul klänning - As snygg gul klänning💕💕 pris kan diskuteras och om man vill ha fler bilder är de bara att höra av sig😘😘köptes på Vinted i våras men säljer nu för vill köpa en annan klänning till midsommar
Svart spetsdetaljerad kortklänning - Snygg svart kortklänning med spetsdetaljer vid halsen och nederkanten. Den är från Noughts and kisses och jag köpte den för 1600kr inklusive frakt och tull! Den är oanvänd och har alla lappar kvar.
helt oanvänd prickig klänning - superfin ballongklänning i satintyg från zara med prislapp kvar🤍 finns inte att köpa längre. storlek M men liten i storleken!
Blommig klänning - Populär blommig klänning från Zara i mycket fint skick. Storlek S. Säljes för 1000kr🦢Möts upp i Stockholm!  (Bilden är lånad från Plick, hör av dig om det är din🙏)
Ljusblå offshoulder kortklänning - Supersöt ljusblå kortklänning med offshoulder och volang upptill. Klänningen har en avslappnad passform och är perfekt för varma dagar. Materialet känns lätt och luftigt, och den offshoulder-stilen ger en trendig vibe. Passar dig som gillar enkel men snygg stil.
Vit kortklänning från Showpo - Säljer min studentklänning från showpo! Supersnygg vit kortklänning med puffiga kortärmar och djup v-ringning. Nypris var 1000 kronor men säljer den för 800 😍😍☺️
zara klänning - svart zara klänning med spets
Super populär klänning från Zara! - Säljer denna klänning då den inte kommer till användning längre🥰pris går att diskuteras!!