Alla kategorier > Mode > Kläder > Klänningar
Odd molly klänning
Odd molly klänning  - 89 Odd molly klänning  - 90

Odd molly klänning

Storlek: 1
Kategori: Klänningar
Märke: Odd Molly
Färg: Vit

150 SEK

Frakt från 45 SEK
Beskrivning

Äldre modell av odd mollys klänning Storl S Katt finns i hemmet

Lina Gustafsson
Lina Gustafsson
(7)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Odd Molly klänning  - Kollar intresset på min super gulliga klänning från Odd Molly
Odd Molly klänning - Klänning i nyskick , använd fåtal gånger
Odd Molly klänning - En super somrig och gullig klänning ifrån odd Molly🥰😍 Är i storlek XS/S och är mycket fin nu till sommaren🌸 Hör av er om ni är intresserade eller har frågor
Odd Molly klänning  - Storlek 1(S)
Vit klänning från Odd Molly - Charmig vit klänning från Odd Molly med smockdetaljer och knytband i midjan. Klänningen har långa ärmar med volangdetaljer vid ärmsluten. Perfekt för en bohemisk look.
Andra annonser från Klänningar
Visa alla
Vit prickig kort klänning - Söt vit kort klänning med svarta prickar och tunna axelband. Klänningen har en lätt utställd passform och knappar framtill. Perfekt för varma dagar och ger en fräsch och ungdomlig look.
Balklänning gul - Säljer nu min fina ljusgula balklänning. Endast använd på balen💛Har några små små defekter men inget som syns💛Storlek S, jag är 161 cm och på bilden har jag klackar till klänningen💛
Brun mönstrad kortklänning med volang - Säljer en snygg kortklänning med brunt och vitt zebramönster. Klänningen har ärmlös design, smockad midja och volang nertill. Perfekt för dig som gillar trendiga och unika plagg. Materialet känns lätt och luftigt.
Zara klänning - säljer denna så eftertraktade klänning från Zara som är svår att få tag i och otroligt poppis!!🤩🤩💖💖 Storlek L men jätteliten i storlek, jag har XS/S och se bild 2 för att se hur den sitter på mig, är 159 för ref😊 har axelband
Dröm klänning - Såå fin hålbroderad klänning i S🫶🏼🫶🏼 jag är 173!
Vit blommig klänning - Helt i nyskick med prislappen kvar säljer då den är för liten på mig.
Vit offshoulder klänning med volang  - Populär och eftertraktad vit klänning med offshoulder och volangdetaljer. Perfekt för sommaren och till studenten🌸