Alla kategorier > Mode > Kläder > Klänningar
gullig vit klänning
gullig vit klänning  - 89

gullig vit klänning

Storlek: XS
Kategori: Klänningar

30 SEK

Frakt från 39 SEK
Beskrivning

Fin klänning som passar perfekt till student eller konfirmation, säljer då den är för kort för mig som är runt 165, 30 + frakt 🤍🤍

salma
salma
(20)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Vit gullig klänning - Säljer en stilren vit ribbad klänning med korta puffärmar och v-ringning från ONLY. Klänningen har en knytning i ryggen som ger en söt detalj. Perfekt för somriga dagar eller studenten🤍
Gullig vit klänning - Super gullig vit klänning med rosett bak!💕fin nu till sommaren! Skriv om ni vill ha bilder på eller frågor!
Gullig klänning  - Säljer en luftig och söt vit kortklänning med volangkant och knytband framtill🥰
Gullig vit klänning  - En vit enkel klänning med korsande tyg över bysten. Helt oanvänd. Från nelly. Strl M
Gullig vit klänning - En vit klänning perfekt till studenten, skolavslutning m.m. Den är i strl L skriv om intresserad❤️
Gullig klänning - Vit strapless klänning ifrån stradivarius🤍 Aldrig använd🤩
Super gullig klänning - Super fin klänning som aldrig är använd! Passar s/m jag justerar banden själv🎀
Vit gullig mid-klänning - Använd nån enstaka gång innan och har därför inga effekter på användning. Vet tyvärr inte vart den kommer ifrån då lappen var avklippt❤️ Kontakta gärna mig om du är intresserad eller har funderingar!😁
Andra annonser från Klänningar
Visa alla
Vit klänning med volanger - Såå sjukt fin vit kortklänning med v-ringning och volanger!! Klänningen har snygga cut-outs i midjan och ett detaljerat virkat mönster💓 så fin till studenten!!
Vit kort klänning från Zara - Superfin vit kort klänning från Zara med puffärmar och v-ringning. Klänningen har broderade blommönster och en lätt volang nertill. Perfekt för studenten. Finns även dragkedja på sidan (se bild). Ingen prislapp kvar men är aldrig använd, köpt i somras.
Adoore klänning - Porto Dress - Peach från adoore, storlek 36. Jättefin klänning som är använd vid ett tillfälle 🧡 Nypris 1795
SLUTSÅLD VIT ZARA KLÄNNING - Säljer min super söta vita kortklänning med v-ringning, långa ärmar och fina spetsdetaljer från zara. Klänningen har knappar framtill och volang i nederkanten. Perfekt för sommarens alla tillfällen eller till studenten. Klänningen är knappast använd och säljer pga att den tyvärr inte kommit till användning. 💕💕OBS: de första två bilderna är lånade
Vit blommig klänning med snörning - Luftig vit klänning i boho-stil med broderade blommor upptill, v-ringning och knytband i midjan. Klänningen har trekvartsärm och volang nedtill, perfekt för sommarens varma dagar. Oanvänd med prislappen kvar, köpt för 399
Studentklänning  - Supersöt vit kort klänning med puffärmar, broderade blommor och volangkant. Klänningen har en öppen rygg med knytband och v-ringad hals. Perfekt för sommarens alla tillfällen och ger en romantisk vibe.
Studentklänning - Studentklänning i storlek S. Endast använd 1 gång
Gul Zara klänning - Supersöt trendig gul och vit rutig klänning med smala axelband, volangkjol och rosett i ryggen. Klänningen har smockad midja. Storlek xs men funkar nog för s också eftersom att den är töljlig.