Alla kategorier > Klänningar
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Grön omlottklänning från Cider - Säljer en elegant grön omlottklänning perfekt för festliga tillfällen. Klänningen har en vacker drapering framtill och en smickrande slits. Den är ärmlös och har en djup v-ringning som ger en sofistikerad look. Materialet är mjukt och följsamt, vilket gör den bekväm att bära hela kvällen.
Cider Klänning - Helt ny och aldrig använts🤍
Klänning cider  - Söker denna klänning i strl 34/ 36!!🫶🏻
Klänning Cider - Jättefin klänning från Cider som jag köpt här på plick! Tyvärr passade den inte mig som är mellan str xs-s. Färgen är något rosa och beige på samma gång. Pris kan diskuteras 💕
Klänning - Fest/vardags klänning
Svart klänning i mesh från Cider - Använd fåtal gånger i storlek M. Modellen är kort och har justerbara band så man kan ändra längd.
klänning - bodycon klänning från lager
Klänning cider
Klänning cider - 89 Klänning cider - 90 Klänning cider - 91

Klänning cider

Storlek: S
Kategori: Klänningar

200 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Superfin oanvänd klänning från cider som tyvärr inte passade mig. Storlek S, fin slits på sidan och ganska öppen i ryggen. 200kr inklusive frakt.

Matilda Widergren
Matilda Widergren
(7)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Klänningar
Visa alla
Zebramönstrad klänning Zara - Supersnygg kortklänning med zebramönster från Zara i strl XS🤍
Vit prickig kortklänning från Bershka - Supersöt vit kortklänning med svarta prickar från Bershka i storlek S (liten i storleken). Klänningen har bara prövats på en gång. Slutsåld på hemsidan och på zalando.
Balklänning - Supersnygg ljusrosa långklänning från hello molly i satin material med offshoulder och en hög slits på sidan! Passar så fint som balklänning🌸I nyskick med prislapp och original förpackning kvar! Köptes för 1250+ frakt❣️
Vit blommig klänning  - Vit blommig klänning, köpte på plick och finns ingen lapp men förra säljaren sa att den var från zara!💕 Säljer då den va lite kort på mig💕
Ljusrosa  balklänning  - Superfin långklänning i ljusrosa med flera lager volanger och axelband med rosett. Endast använd en gång på min bal förra året. Skriv för fler bilder! Märket är lace and beads men den är köpt på asos.
Svart kortklänning - Jättefin svart kortklänning som är långärmad. Snygg knyt-detalj framtill och sitter tight. Storlek xxs och passar mig som är 165cm lång
Gul offshoulder långklänning i satin - Supersnygg gul långklänning i satin med offshoulder och figurnära passform. Klänningen har en v-ringad omlott-topp och slät kjol som faller snyggt. Perfekt för sommarens speciella tillfällen och ger en lyxig känsla med sitt glansiga material. Aldrig använt (lappen sitter kvar), från DesignBySi, 650kr på hemsidan <3
Svart kort klänning - Svart kort klänning i satin🫶🏼