Alla kategorier > Klänningar
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Balklänning satin ljusgrön - Storlek 38 och känns som en liten M Helt oanvänd däremot inte nystruken och ljuset är inte jättebra på mina bilder men klänningen är ljusgrön!  Finns tyvärr ej kvar på hemsidan. Skriv om de behövs bild på. Jag är 180 cm och den var för kort för mig.
Ljusgrön balklänning - Sjukt söt silkes balklänning. Har sytt in den lite vid midjan, men verkligen inget som syns utanpå klänningen. Jag är vanligtvis en stl S/M i kläder men beställde denna i stl 40 o passade jätte bra när jag sydde in den!
Ljusgrön balklänning - Superfin ljusgrön balklänning med slits🩷
Satin balklänning - Säljer min fina balklänning! Justerbar axel och fortfarande i bra skick. Nypris: 1100+frakt (ca 1300kr) om frågor så är det bara att kontakta!
Ljusgrön balklänning  - Snygg ljusgrön långklänning med asymmetrisk axel och draperad urringning. Klänningen har en figurnära passform och är tillverkad i ett slätt, glansigt material som ger en elegant look. Perfekt för student eller bal.
Ljusgrön glansig balklänning  - Omsydd klänning från bubbelroom,”ärmarna” är tilllaggda och den är upplagd till min längd(170cm) jag har dock inga klackar på mig så funkar till kortare om man vill ha klackar, bara använd en gång❤️
Ljusgrön balklänning med slits - Säljer en helt oanvänd ljusgrön balklänning i storlek 38 men passar bättre S än M. Klänningen är ifrån Bubbleroom och  har en snygg slits framtill och knappar i ryggen. Perfekt för akut letande till balen då jag kommer skicka samma dag. Materialet känns mjukt och har ett fint fall. Nypris: 999 kr mitt pris 299kr
Ljusgrön satin balklänning
Ljusgrön satin balklänning  - 89 Ljusgrön satin balklänning  - 90 Ljusgrön satin balklänning  - 91

Ljusgrön satin balklänning

Storlek: M
Kategori: Klänningar
Färg: Grön

1200 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Jättefin satinklänning från BABYBOO i färgen sage, oanvänd (lappen är kvar) och storlek M, men knytning i ryggen så passar nog både större och mindre. Nypris 1500 kr (inklusive tull och frakt)

alvalrsson
alvalrsson
(2)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Klänningar
Visa alla
Gul klänning - Intressekoll på denna slutsålda zara klänning i storlek s! Pris kan diskuteras! ☺️❤️Köpte den förra året från zara och är i väldigt bra skick!
helt oanvänd prickig klänning - superfin ballongklänning i satintyg från zara med prislapp kvar🤍 finns inte att köpa längre
Ljusblå offshoulder kortklänning - Supersöt ljusblå kortklänning med offshoulder och volang upptill. Klänningen har en avslappnad passform och är perfekt för varma dagar. Materialet känns lätt och luftigt, och den offshoulder-stilen ger en trendig vibe. Passar dig som gillar enkel men snygg stil.
Super populär klänning från Zara! - Säljer denna klänning då den inte kommer till användning längre🥰pris går att diskuteras!!
KLÄNNING MED CUT OUT OCH SPETS ZW COLLECTION - Unik svart klänning med asymmetrisk nederkant och snygga cut-outs i midjan. Klänningen har korta ärmar och är dekorerad med mörk spets längs kanterna och midjan. Materialet är glansigt och ger en lyxig känsla. Ny med prislappen kvar.
Ljusrosa kortklänning med puffärmar Adoore  - Säljer en ljusrosa kortklänning med stora puffärmar och knappar längs hela framsidan. Klänningen har en feminin v-ringning och är tillverkad i ett lätt, strukturerat tyg som ger en elegant känsla. Perfekt för dig som gillar romantisk och trendig stil.💓💓
Satinklänning - Jättefin satin klänning från edikted💗💗kort i modellen